جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چهره وقیحانه غرب و تروریست‌های سوریه دیگر بر کسی پوشیده نیست

danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
چهره وقیحانه غرب و تروریست‌های سوریه دیگر بر کسی پوشیده نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز ضمن محکومیت اقدام شوم استعمار در هتک حرمت به قبر صحابه پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: چهره وقیحانه غرب و تروریست های سوریه دیگر بر کسی پوشیده نیست و به زودی مسلمانان انتقام این بی حرمتی ها را خواهند گرفت.

حجت الاسلام سیدعباس مسعودی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص هتک حرمت به قبر حجربن عدی اظهار داشت: حجربن عدی از شخصیتهای مهم دینی و از اصحاب پیامبر(ص) بود و تخریب حرم ایشان در واقع بی حرمتی به پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) است.

وی افزود: این اقدام خلاف حقوق بشر است اما عجبا که مجامع بین المللی به وضوح با سکوت خود همدستی و همراهی خود با استعمارگران و دشمنان اسلام را فریاد می زنند.

وی تاکید کرد: نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر از طرف گروهک تروریستی اقدامی وحشیانه و پست است که سکوت در مقابل آن به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به اینکه چهره وقیحانه غرب و تروریست ها دیگر بر کسی پوشیده نیست اظهار داشت: این افراد نمی توانند با این اقدامات کاری را از پیش ببرند و فقط خود را بیش از پیش در برابر جهانیان و مسلمانان منفور می کنند و با این هتک حرمت ها بالخره گور خود را می کنند.

حجت الاسلام مسعودی سالم بودن پیکر حجربن عدی را نشان دهنده حقانیت شیعه علام کرد و افزود: سالم بودن پیکر این صحابه پیامبر بعد از بیش از ۱۲۰۰سال نشان دهنده حقانیت شیعه است و چه بسا بسیاری از افراد با دیدن چنین صحنه هایی به اسلام و مذهب تشیع گرایش پیدا کنند و همین امر زمینه نابودی و زوال استعمارگران را فراهم می کند.

وی گفت: ترس و وحشت غرب از بیداری اسلامی به اوج رسیده چرا که بیداری اسلامی که برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است مانع از دستیابی استعمارگران به اهداف استعماری آن‌ها می‌شود و برای همین این بیداری دشمنان اسلام را نگران کرده و باعث شده برای خاموش کردن شعله‌های این بیداری از هر حربه ای از جمله اینگونه اقدامات سخیفانه استفاده ‌کنند.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۲
کد خبر : 15309
بازدیدها: 193

پاسخی بگذارید »