دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چهارمین طلای کاروان رمضان به دست آمد

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
چهارمین طلای کاروان رمضان به دست آمد

داشن روز: کاراته تیمی مردان ایران سبک کومیته در بیست و دومین دوره بازی های المپیک تابستانی ناشنوایان با پیروزی برابر تیم ملی روسیه موفق شد عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد. این چهارمین مدال طلای کاروان رمضان در المپیک ناشنوایان بود

به گزارش دانش روز، کاراته کاران تیمی ایران بعد از ظهر امروز پنجشنبه در ادامه مسابقات کاراته المپیک ناشنوایان در سالن مجموعه ورزشی نشنال اسپورت با پشت سر گذاشتن حریفان خود، به فینال رسیدند. تیم ایران در فینال به مصاف تیم قدرتمند روسیه رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ این تیم را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی برسد.

جدایی، خدایار، موسوی، اخوان، هوشیار و دانیالی شش ملی پوش کاراته ایران در بخش تیمی سبک کومیته بودند.

با این قهرمانی، تعداد مدال‌های طلای ایران در المپیک ناشنوایان به عدد چهار رسید. ایران در مجموع در این مسابقات ۲۲ مدال به دست آورده است.

مسابقات المپیک ناشنوایان تا روز سیزدهم مردادماه ادامه دارد. مریم خدابنده و سحر حسینی‌نژاد (تکواندو)، زهرا ابراهیمی (پومسه)، محمدرضا هوشیار، بهاره صفری، فاطمه قلی زاده و عاطفه بعیات (کاراته) و محمد کاظم‌زاده و میثم عابدی (تکواندو)، مهدی بخشی، مجید توکلی، محمد مرادی و محمد امین نعمتی (کشتی فرنگی)، میثم اخوان و مرتضی جدایی  (کاراته)، تیم کاتای تیمی مردان به مدال برنز دست یافتند، حسین کرمی (پومسه) و میثم قبشه دزفولی (کشتی فرنگی) ۲ مدال نقره و محمد خدایار، امیر دانیالی و مژده مردانی (کاراته) و تیم کاراته سبک کومیته چهار مدال طلای کاروان رمضان را کسب کرده اند.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۱
کد خبر : 45174
بازدیدها: 291

پاسخی بگذارید »