دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چهارشنبه؛ پایان مهلت ثبت نام بدون آزمون کنکوری ها

danesheroz دی ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه به پایان می رسد، گفت: تعداد ۸۶ هزار نفر تا کنون در این مرحله ثبت نام کرده اند

به نقل از پانا؛ حسین توکلی، با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت ‌نام اقدام نکرده ‌اند، ترتیبی اتخاذ شده تا بتوانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه نسبت به ثبت ‌نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت ‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از واریز وجه ثبت نام نسبت به ثبت‌ نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی تأکید کرد: هر داوطلب می تواند ۵۰ کد رشته انتخابی خود را از گروه های آزمایشی انتخاب و در فرم تقاضانامه الکترونیکی خود درج کنند.

توکلی زمان انتشار اسامی پذیرفته شدگان در مرحله بدون آزمون را در هفته آخر بهمن ماه اعلام کرد و گفت: پذیرفته شدگان می توانند از نیمسال دوم تحصیلی ۹۱-۹۲ به عنوان دانشجو در مراکز قبولی خود مراجعه کنند.

وی در پایان درخصوص میزان استقبال علاقمندان به مرحله بدون آزمون نیز به پانا گفت: با توجه به اینکه این دوره اولین مرحله پذیرش داوطلبان است و مهلت ثبت نام نیز تمدید شده است لذا پیش بینی می شود که استقبال متقاضیان بیشتر شود.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۷
کد خبر : 3963
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »