شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چرا هیچ‌ کس دنبال استعفای فانی نیست؟

danesheroz1 بهمن ۸, ۱۳۹۲ ۰
چرا هیچ‌ کس دنبال استعفای فانی نیست؟

دانش روز: اگر هدف رسانه های اصلاح‌ طلب و دولتی از طرح استعفای قالیباف شایسته سالاری و صلاحیت افراد برای منصب ها بود با کشته شدن یک دانش آموز در تصادف قم نیز باید امروز این رسانه ها تیتر می زدند که وزیر آموزش و پرورش نیز باید استعفا بدهد

 به گزارش دانش روز، صبح روز ۵ بهمن تصادف یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دختر دبیرستانی در محور جمکران به قم اعلام شد.

با حضور ما موران پلیس راه مشخص شد این سرویس مدرسه که در حال انتقال دانش آموزان از جمکران به سمت میدان ۷۲ تن قم بود از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده است که در این حادثه یک دانش آموز کشته و ۴ نفر نیز مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

این سرویس در حال انتقال دانش‌آموزان به مدرسه فرزانگان قم بوده است.

 

سرهنگ محسن مهرایی در گفتگو با مهر اظهار داشت: پس از بررسیهای انجام شده مشخص شد راننده سرویس دختران دبیرستانی در قم در وقوع حادثه مرگبار صد درصد مقصر بوده و پس از انجام تست اعتیاد مشخص شد راننده معتاد است.

 

این اتفاق در حالی رخ داد که هفته گذشته نیز در حادثه آتش سوزی خیابان جمهوری دو زن به خاطر آویزان شدن از ساختمان ۵ طبقه، سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.

 

در پی این اتفاق رئیس جمهور دستور ویژه برای پیگیری این موضوع صادر کرد.

 

در پی این اتفاق رسانه های افراطی دست به تخریب شهردار تهران زدند و از او خواستند تا مدیریت شهر تهران را رها کند.

 

با گذشت بیش از یک هفته از آن حادثه دلخراش، همچنان رسانه های اصلاح طلب به دنبال انداختن تقصیر ها به گردن شهرداری هستند و برخی از این رسانه ها در اقدامی جالب حتی جایگزین شهردار فعلی را هم مشخص کرده اند.

 

هرچند هر دو حادثه بسیار دردناک بود ولی سکوت خبری رسانه های اصلاح طلب درباره حادثه قم نشان داد که این رسانه ها با طرح حادثه آتش سوزی خیابان جمهوری به دنبال بهره برداری های سیاسی خود از این موضوع بودند.

 

اگر هدف رسانه های اصلاح‌طلب و دولتی از طرح استعفای قالیباف شایسته سالاری و صلاحیت افراد برای منصب ها بود با کشته شدن یک دانش آموز در تصادف قم نیز باید امروز این رسانه ها تیتر می زدند که وزیر آموزش و پرورش نیز باید استعفا بدهد.

منبع: تیتریک

سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۸
کد خبر : 90249
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »