دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش اختصاصی دانش روز

چرا از سپاه و بسیج در مسابقات تیراندازی استفاده نمی کنیم؟

danesheroz7 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
چرا از سپاه و بسیج در مسابقات تیراندازی استفاده نمی کنیم؟

دانش روز: طی روزهای قبل از برگزاری مراسم رای اعتماد نمایندگان مجلس به گزینه‌های پیشنهادی حسن روحانی برای وزارتخانه‌های مختلف، گزینه‌های پیشنهادی از هر فرصتی برای معرفی خود و برنامه‌هایشان در رسانه‌های مکتوب و تصویری استفاده می‌کردند

به گزارش دانش روز، طی روزهای قبل از برگزاری مراسم رای اعتماد نمایندگان مجلس به گزینه های پیشنهادی حسن روحانی برای وزارتخانه های مختلف، گزینه های پیشنهادی از هر فرصتی برای معرفی خود و برنامه هایشان در رسانه های مکتوب و تصویری استفاده می کردند و وزیر پیشنهادی ورزش هم در گفتگوهای مختلف رسانه ای تلاش می کرد نوآوری های خود برای موفقیت ورزش ایران را عرضه نماید.

وی در این خصوص به رشته تیراندازی و عدم موفقیت ورزشکاران آن در المپیک اشاره کرده و در گفتگویی با انتقاد از عدم کسب مدال در رشته‌هایی مانند تیراندازی، به ارائه ایده‌ای تازه‌ای برای موفقیت در این رشته المپیکی کشورمان پرداخته و گفته بود: «تیراندازی ۱۱۴ مدال در المپیک دارد. ما یک برنزش را تا حالا گرفته‌ایم؟ این همه نیروی بسیج و سپاه و ارتش داریم. چرا از آنها استفاده نمی‌کنیم؟»

البته این پیشنهاد گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان که البته موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس هم نشد، در حالی مطرح شده بود که در اولین المپیکی که ایران به آن ورزشکار فرستاد، نظامیان برای رشته‌های تیراندازی اعزام شدند و البته توفیقی کسب نکردند.
در آن دوره سروان ملازال در تفنگ خفیف بین ۷۱ نفر آخر شد و در ۳۰۰ متر آزاد هم سه تیرانداز ایرانی یعنی سروان محمود سخایی، سوان فرهنگ خسروپناه و سروان ملازال بین ۳۶ نفر به ترتیب سی و چهارم، سی‌وپنجم و سی‌وششم شدند!

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۱
کد خبر : 51661
بازدیدها: 383

پاسخی بگذارید »