یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کودکی که از بدو تولد در حال درد کشیدن است:

چراغ عمر سینا رو به خاموشی است؛ او را نجات دهید

danesheroz1 آذر ۳, ۱۳۹۲ ۰
چراغ عمر سینا رو به خاموشی است؛ او را نجات دهید

دانش روز: سینا چند وقت پیش نیازمند پول برای درمانش بود ولی امروز با مشکلی بزرگتر مواجه شده است و نیازمند توجه سریع خیرین و مسئولان است

 به گزارش دانش روز، وقتی فریاد حسر‌تمان به آسمان بلند است و از همه جا بی‌خبر‌یم، وقتی شاکی از زمانه از دست نداشته‌ها‌یمان هستیم چه غا‌فلیم که بسیاری در حسرت همین داشته‌های بسیار بزرگ ما هستند و آنان را نمی‌‌بینیم…

سینا به طور مادرزادی نابینا به دنیا آمد و از نارسایی کلیه نیز رنج می‌برد و شب و روز در حال درد کشیدن است. پدر سینا هم چند سال پیش در یک حادثه برق گرفتگی دچار معلولیت شد و قادر به درآوردن مایحتاج زندگی نیست.

سینا کوچولو در هر سه ساعت یک بار دیالیز می‌شود، و اکثر وقتش را در روی تختش می‌گذراند. این پسر نابینا زمانی که از درد توانش تمام می‌شود، با دندان دیوار را می‌جود، مادرش می‌گوید این کار، سینا را کمی آرام می‌کند.

سینا کوچولو که از آغاز تولد تنها دوستی که شناخته بود درد بود، یک دلخوشی دارد آن هم تابی هست که مادرش در وسط خانه آویزان کرده.

مادرش می‌گفت: این تاب تنها مونس و همدم فرزندم است، این تاب تنها رفیقی است که به سینا وفادار مانده و مثل یک سنگ صبور به همراش می‌سوزد و می‌سازد.

پسرک این قصه تلخ که همنام پدر علم طب،‌بوعلی سینای بزرگ است امروز چشم انتظار طبیبی است . . .

سینا حالا پاییز هفتمین سال زندگی پر از دردش را تجربه می‌کند و سلامتی که درگرو یاری دستان همه نیکوکاران ایران است همه آنها که دستشان به گشودن گره عادت کرده است.

این فرشته هفت ساله امروز چراغی است که کم کم‌ رو به خاموشی است، سینای نابینا حال نبض زندگیش به شماره افتاده و با وجود اینکه کمک‌های مالی مردم برای پیوند کلیه سینا جرقه امیدی در دل مادر سینا روشن کرده است، اما باز هم این خانواده روزهای سختی را پشت سر می گذارند. . .

سینا در شرایط بحرانی قرار دارد و خانواده‌اش‌ چشم انتظار نشسته‌ا‌ند تا نجات دهنده‌ای برسد و فرزندشان را از آستانه مرگ باز گر‌داند. . .

به گفته پزشکان معالج بهتر است فرد اهدا کننده کلیه بهتر است خانم باشد با گروه خونی B-  تا با شرایط جسمی سینا تطابق داشته باشد.

لحظه‌ها به سرعت می‌گذرند و فرصت باقی کم است “تا فرشته‌ای از مرگ نجات پیدا کند”

هموطنان برای اطلاع از نحوه کمک رسانی می‌توانند با شماره ۰۹۱۱۵۸۸۷۳۸۷ (خانم محمودی) تماس حاصل فرمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۵
کد خبر : 75776
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »