سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چادرت را بردار خاتمی برنده شد/ جریان فتنه یعنی زندگی!

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

زهرا اشراقی که خود را فمینیست و ابراهیم یزدی دبیر کل گروهک غیر قانونی نهضت آزادی را پدر معنوی خود می‌داند، مرداد ماه امسال هم جمله خبرسازی درباره چادر گفته بود.  زهرا اشراقی، همسر محمدرضا خاتمی، در گفت وگو با اعتماد گفته است: فردای دوم خرداد وقتی آقای خاتمی برنده انتخابات شد ما به یک [&hellip

زهرا اشراقی که خود را فمینیست و ابراهیم یزدی دبیر کل گروهک غیر قانونی نهضت آزادی را پدر معنوی خود می‌داند، مرداد ماه امسال هم جمله خبرسازی درباره چادر گفته بود.
 زهرا اشراقی، همسر محمدرضا خاتمی، در گفت وگو با اعتماد گفته است: فردای دوم خرداد وقتی آقای خاتمی برنده انتخابات شد ما به یک کافی شاپ رفتیم که فضا پر از شور و هیجان بود صاحب کافی شاپ با پوسترهای آقای خاتمی مغازه اش را پوشانده بود اما با دیدن من جمله ای گفت که خیلی زود به فکر فرو رفتم. گفت چادرت را بردار! آقای خاتمی برنده شده، دیگر همه آزادیم!وی افزوده است: این حرفها مثل یک هشدار بود و من آنجا فهمیدم که اگر چارچوب اصلاح طلبی تبیین نشود خطر بزرگی آن را تهدید می کند، به خودم گفتم تازه اول دردسر است. بعدها هم هر وقت می گفتند اصلاح طلبی یک طیف گسترده است من می فهمیدم که همین مسئله می تواند پاشنه آشیل اصلاحات شود.

زهرا اشراقی که خود را فمینیست و ابراهیم یزدی دبیر کل گروهک غیر قانونی نهضت آزادی را پدر معنوی خود می‌داند، مرداد ماه امسال هم جمله خبرسازی درباره چادر گفته بود. او در فیس بوکش تولد سید حسن خمینی را تبریک گفته و خطاب به مخاطبین نوشته بود: به چادرم گیر ندهید!

وی پیش تر هم گفته بود که ‘بخاطر شرایط خانوادگی مجبور به استفاده از چادر هستم وگرنه به آن اعتقادی ندارم.’

در گفت وگوی اشراقی با اعتماد، محمدرضا خاتمی، همسر وی و عضو شورای مرکزی حزب منحله مشارکت هم حضور داشته است. او سخنان بامزه ای را درباره جریان فتنه مطرح کرده که تکلیف سیاسیون را درباره خود و همفکرانش روشن می کند: جنبش سبز(جریان فتنه) نماد عمومی اصلاح طلبی است. یکی از نقدهایی که می توان به اصلاحات وارد کرد این بود که نخبه گرا بود اما جنبش سبز مردمی تر است! من به جنبش سبز می گویم جنبش زندگی!

گفتنی است، حزب متبوع محمدرضا خاتمی به دلیل نقش آفرینی آشکار در فتنه ۸۸ و اقدامات ضدامنیتی علیه نظام منحل شده است.

منبع: جهان
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۴
کد خبر : 1764
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »