چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:

پیک نوروزی چگونه توزیع می‌شود؟

danesheroz1 بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
پیک نوروزی چگونه توزیع می‌شود؟

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی را در خصوص توزیع پیک نوروزی در ایام تعطلات عید ارائه کرد

به گزارش دانش روز، علی اصغر فانی  در خصوص نظرسنجی سایت آموزش و پرورش در خصوص استفاده تلفن همراه در مدارس گفت: این سوال می‌تواند یک فرهنگ‌سازی در جامعه باشد و مردم بدانند که این موضوع برای آموزش و پرورش اهمیت دارد که با توجه به نظرخواهی‌ها و همچنین دعوت از اساتید تعلیم و تربیت به جمع‌بندی نهایی می‌رسیم و در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در حال حاضر گروهی برای این کار مأمور شدند که اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنند و در نهایت با توجه به آیین‌نامه‌های سازمان و مصالحی که در فرآیند تعلیم و تربیت باید مدنظر قرار گیرد تصمیم‌گیری و توسط شورای عالی آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

*واگذاری تصمیم‌گیری درباره پیک نوروزی به استانها

فانی در ادامه با اشاره به نحوه توزیع پیک نوروزی امسال اظهار داشت: توزیع و یا عدم توزیع پیک نوروزی امسال به استان‌ها و مناطق و در برخی موارد نیز به مدارس واگذار شده و در این خصوص سیاست ثابتی دنبال نمی‌شود.

وی ادامه داد: هدف پیک نوروزی این بود که دانش‌آموزان در ۱۵ روز تعطیلات نوروز از درس فاصله نگیرند و فعالیت‌های آموزشی و تربیتی داشته باشند و به همین دلیل به صورت متمرکز در وزارت آموزش و پرورش در این خصوص تصمیم‌گیری نشده و خود استانها و یا مدارس با توجه به سیاست‌های خود این کار را انجام می‌دهند.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این کار یک پیام مثبت است و مقدمه‌ای برای اینکه وزارت‌خانه را از حالت متمرکز بودن خارج کنیم و تصمیم‌گیری‌ها را به استان‌ها و مناطق واگذار کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۰
کد خبر : 91214
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »