جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهاجم فصل قبل تیم فوتبال سایپای البرز:

پیوستن به جمع شاگردان علی دایی از مهمترین اهدافم بود

28 danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
پیوستن به جمع شاگردان علی دایی از مهمترین اهدافم بود

مهاجم فصل قبل سایپا که به تازگی به پرسپولیس تهران پیوسته است،‌ گفت: پیوستن به جمع شاگردان علی دایی در پرسپولیس یکی از مهمترین اهداف من بود و می‌خواهم چندین سال زیر نظر دایی از تجربیات کادر فنی استفاده کنم

به گزارش دانش روز ، میلاد غریبی  اظهار داشت: من فوتبال خود را به صورت حرفه‌ای در سایپا انجام دادم و پیشرفت‌های بسیاری را در تیم فوتبال این باشگاه داشتم.

وی تاکید کرد: به طور قطع هیچ گاه نمی‌توانم دوران خوب ورزش حرفه‌ای خود در باشگاه سایپا و هواداران خونگرم مردم استان البرز را که همواره من را حمایت کردند، فراموش کنم.

*عامل اصلی رفتنم به پرسپولیس حضور دایی در این تیم است

مهاجم جوان و با انگیزه فصل گذشته نارنجی‌پوشان کرجی در خصوص پیوستن خود به پرسپولیس تهران نیز گفت: پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است که در فصل آتی لیگ برتر از مربی بزرگی به نام علی دایی سود می‌برد.

وی تصریح کرد: من نیز به عنوان یک بازیکن جوان برای پیشرفت در فوتبال برنامه‌های زیادی دارم و می‌خواهم فصل جدیدی را در یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیا آغاز کنم.

غریبی تاکید کرد: پس از پایان لیگ برتر چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف داشتم، اما به طور قطع حضور علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس در این تیم عاملی اصلی انتقالم به این باشگاه است.

وی افزود: علی دایی مربی بزرگ و با تجربه‌ای است که در فوتبال ایران و جهان شناخته شده بوده و یکی از سرمایه‌های اصلی فوتبال کشورمان به شمار می‌آید.

مهاجم جوان فصل گذشته نارنجی‌پوشان البرزی ادامه داد: علی دایی در دوران بازی‌گری یکی از بهترین مهاجمان ایران و آسیا بود و می‌خواهم در زمان حضور در باشگاه پرسپولیس از دانش و توانایی‌های او بیشترین استفاده را ببرم.

اول تیم ملی و بعد به اروپا فکر می‌کنم

غریبی در پاسخ به این پرسش که چه اهدافی برای فوتبال حرفه‌ای خود طراحی و ترسیم کرده است، گفت: پیوستنم به جمع شاگردان علی دایی در پرسپولیس یکی از مهمترین اهداف ورزشی من بود و می‌خواهم چندین سال زیر نظر علی دایی در این باشگاه بزرگ و پرطرفدار بازی کرده و از تجربیات کادر فنی استفاده کنم.

وی تصریح کرد: پس از این به تیم ملی فکر می‌کنم. این آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن مقدس تیم ملی را به تن کند و من نیز دوست‌دارم با پوشیدن پیراهن این تیم برای ایران افتخارآفرینی کنم.

غریبی بیان داشت: از سوی دیگر می‌خواهم پس از چند سال کسب تجربه در باشگاه پرسپولیس به یکی از تیم‌های اروپایی منتقل شده و فوتبال حرفه‌ای خود را در اروپا تکمیل کنم.

وی در پایان تاکید کرد: با تمام این اوصاف دوران خوب حضورم در باشگاه سایپای البرز را هرگز فراموش نمی‌کنم و معتقدم که بازی کردن برای این تیم در پیشرفت من نقش بسیار مهمی داشته است.

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷
کد خبر : 21611
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »