جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیغام جالب رحمتی در مورد تیم ملی در صفحه شخصی خود

danesheroz2 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
پیغام جالب رحمتی در مورد تیم ملی در صفحه شخصی خود

دانش روز: سید مهدی رحمتی بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی اظهارنظر زیادی در مورد این مسئله نکرده بود. او که مدتی است از تیم ملی دور شده، بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی فقط گفته بود که

به گزارش دانش روز،  سید مهدی رحمتی بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی اظهارنظر زیادی در مورد این مسئله نکرده بود. او که مدتی است از تیم ملی دور شده، بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی فقط گفته بود که در زمانی که رحمان احمدی توپ را با پا از دروازه بیرون کشید، برای موفقیت او صلوات فرستاده است.

موضوعی که خیلی زود با واکنش رحمان احمدی، دروازه‌بان تیم ملی در بازی با کره جنوبی روبه‌رو شد. او در این باره گفته بود: «رحمتی برای موفقیت تیم ملی دعا کرده نه من.»

رحمتی و احمدی از زمانی که در سپاهان با هم همبازی بودند رابطه خوبی با هم نداشتند و حتی گفته می‌شود احمدی به دلیل همین اختلاف ترجیح داد سپاهان را ترک کند و به پرسپولیس برود.

اما رحمتی در جدیدترین اظهارنظر خود بعد از صعود تیم ملی در یکی از صفحه‌های اجتماعی خود نوشت: «خدایی که اون بالاست، خیلی بزرگه و از همه چیز باخبره. من فقط جلوی اون زانو می‌زنم. خدایا راضیم به رضای تو.»

منبع: تماشا

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰
کد خبر : 33253
بازدیدها: 204

پاسخی بگذارید »