جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیش‎بینی حضور نیم میلیون نفر در خرمشهر برای استقبال از ضریح امام حسین(ع)

danesheroz آذر ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

فرماندار خرمشهر گفت: پیش‎بینی می‌کنیم حدود نیم میلیون نفر در مراسم استقبال از ضریح جدید امام حسین(ع) در این شهرستان حضور یابند. عبدالله حسینی  اظهار کرد: کاروان سفینه‌النجاه هم‌‌اکنون، بر روی پل سوم خرداد خرمشهر قرار دارد و به دلیل ازدحام و فوج جمعیت عزاداران و مشتاقان حسینی بر روی پل متوقف شده است. وی [&hellip

فرماندار خرمشهر گفت: پیش‎بینی می‌کنیم حدود نیم میلیون نفر در مراسم استقبال از ضریح جدید امام حسین(ع) در این شهرستان حضور یابند.

خبرگزاری فارس: پیش‎بینی حضور نیم میلیون نفر در خرمشهر برای استقبال از ضریح امام حسین(ع)

عبدالله حسینی  اظهار کرد: کاروان سفینه‌النجاه هم‌‌اکنون، بر روی پل سوم خرداد خرمشهر قرار دارد و به دلیل ازدحام و فوج جمعیت عزاداران و مشتاقان حسینی بر روی پل متوقف شده است.

وی افزود: این توقف به دلیل جلوگیری از بروز حادثه ناگوار و آسیب جسمی و جانی به شهروندان، زائران و هیئت‌های عزاداری در مسیر حرکت ضریح بوده که مانع از حرکت کاروان می‌شوند.

فرماندار خرمشهر خاطرنشان کرد: تعداد عاشقان و مشتاقان زیارت ضریح مطهر مرقد آقا اباعبدالله‌الحسین(ع) تا اندازه‌ای است که تا چشم کار می‌کند، رنگ مشکلی و عزا به چشم می‌خورد.

وی با بیان اینکه پیش‎بینی می‎کنیم حدود نیم میلیون نفر در مراسم استقبال از ضریح امام حسین(ع) در خرمشهر حضور دارند، اضافه کرد: با توجه به این استقبال باشکوه و کم‎نظیر، زمان دقیق خروج ضریح سید و سالار شهیدان از خاک خرمشهر و ایران اسلامی مشخص نیست.

حسینی در پایان گفت: به نظر می‌رسد، با توجه به این استقبال پرشکوه، کاروان تا یک‌ساعت دیگر نیز از مسیر پل خارج نشود.

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۶:۴۵
کد خبر : 797
بازدیدها: 331

پاسخی بگذارید »