دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیش‌فروش قطعی خودرو آغاز شد + قیمتها

danesheroz2 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
پیش‌فروش قطعی خودرو آغاز شد + قیمتها

دانش روز: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو خبراز آغاز پیش فروش قطعی محصولات ایران خودرو از روز شنبه ۱۵ تیرماه سال جاری در تمامی نمایندگی‌های مجاز این شرکت درسطح کشورداد.

به گزارش دانش روز، عبدالله بابایی افزود: شرکت ایران خودرو به منظور تثبیت بازار و اطمینان به مردم شرایطی فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند هر محصولی را که می خواهند به صورت پیش فروش قطعی از طریق نمایندگی‌های مجاز شرکت در سراسر کشور تهیه کنند.

 

وی درباره روش پرداخت خرید قطعی خودرو ها اظهار کرد: متقاضیان با انتخاب نوع و قیمت خودرو، دغدغه ای از نظر نامشخص بودن قیمت خودرو تا زمان تحویل نخواهند داشت.

 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: خودروها با قیمت مشخص و مصوب در سایت فروش گروه صنعتی ایران خودرو عرضه می شود.

 

بابایی به قیمت خودروها اشاره کرد و گفت: پژو ۴۰۵ اس ال ایکس با استاندارد یورو ۲ به مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال و پیش پرداخت ۲۰۸ میلیون ریال و تحویل ۷۵ روزه و سمند ال.ایکس.ای.اف ۷ بنزینی با قیمت قطعی ۲۷۹میلیون و۸۰۰هزار ریال و با پیش پرداخت ۱۹۰میلیون ریال و تحویل ۶۰روزه خواهد بود.

 

وی افزود: سمند ال ایکس بنزینی با قیمت قطعی ۲۶۷میلیون ریال و مبلغ پیش پرداخت ۲۱۰میلیون ریال با زمان تحویل ۶۰روزه است.

او درباره پیش فروش قطعی پژو گفت: پژو۴۰۵ جی.ال.ایکس بنزینی با قیمت قطعی ۲۵۱میلیون ۸۰۰هزار ریال و ودیعه پرداخت ۱۸۰میلیون ریال با تحویل ۶۰روزه است.

 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح کرد: پژو۴۰۵ جی.ال.ایکس دوگانه سوز نیز به قیمت ۲۶۶میلیون ۶۰۰هزار ریال و پیش پرداخت ۲۱۰میلیون ریال با تحویل ۹۰روزه عرضه می شود.

 

بابایی ادامه داد: پیش فروش قطعی پژو پارس ال.ایکس با موتور تی یو ۵ با قیمت ۳۳۶ میلیون ریال و پیش پرداخت ۲۸۵میلیون ریال و تحویل آن ۹۰روزه است.

 

وی همچنین یادآور شد: پژو پارس دوگانه سوز با قیمت قطعی ۳۱۲میلیون ۸۰۰هزار ریال و پیش پرداخت ان ۲۸۰میلیون ریال و با تحویل ۹۰روزه عرضه می شود.

 

به گفته او تمامی خودروهای عرضه شده به استثنای خودرو پژو۴۰۵ ای.ال.ایکس دارای استاندارد یورو۴ هستند.

منبع: ایسنا

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۵
کد خبر : 35141
بازدیدها: 160

پاسخی بگذارید »