چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رسانه آمریکایی:

پیشنهاد رئیس جمهور ایران همراه با بارقه هایی از امید

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
پیشنهاد رئیس جمهور ایران همراه با بارقه هایی از امید

دانش روز: یک رسانه آمریکایی سخنان رئیس جمهوری ایران در مراسم تحلیف و کابینه پیشنهادی وی را امیدبخش خواند

به گزارش دانش روز، سایت شبکه NBC آمریکا امروز با درج مطلبی با اشاره به سخنان دکتر “حسن روحانی” رئیس جمهوری کشورمان در مراسم تحلیف، اظهارات وی را برای جهانیان امیدبخش خواند.

در این مطلب با اشاره به اظهارات دکتر روحانی مبنی بر اینکه قصد داردکشور را از دست تحریم های ظالمانه رها کند و با اشاره به آن بخش از اظهارات وی که خطاب به آمریکا و غرب گفت اگر به دنبال جواب مناسب ایران هستید باید با ایران با زبان تکریم صحبت کنید، آمده است: وی درباره گفتگو با غرب صحبت کرد.

نویسنده در بخش دیگری از مطلبش با اشاره به ترکیب کابینه معرفی شده از سوی رئیس جمهور به مجلس و انتخاب آقای محمد جواد ظریف برای تصدی پست وزارت خارجه می نویسد: محمد جواد ظریف بیشتر دوران جوانی اش را در آمریکا گذرانده و فارغ التحصیل دانشگاه دنور است و مدتی هم نماینده ایران در سازمان ملل بوده است ، شاید انتخاب او به عنوان وزیر خارجه نشانه ای از عزم جدی روحانی برای تعامل با غرب باشد.

در بخشی دیگر از این مطلب نویسنده با اشاره به اظهارات یک عضو اندیشکده چتم هاوس لندن به نقل از او می نویسد: سابقه حسن روحانی به عنوان یک روحانی و معتمد رهبری ایران را باید به عنوان فرصتی برای تغییر در نظر داشت، بنابراین کشورهای غربی باید از حقایق موجود نهایت استفاده را ببرند.

منبع:مهر

 

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸
کد خبر : 47433
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »