پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز خبر داد:

پیشرفت پروژه سالن ۶ هزار نفری انقلاب کرج/ افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی دهه فجر در استان البرز

danesh بهمن ۱۴, ۱۳۹۴ ۰
پیشرفت پروژه سالن ۶ هزار نفری انقلاب کرج/ افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی دهه فجر در استان البرز

دانش روز: یکی از مهمترین برنامه های ورزش و جوانان تکمیل پروژه ۶ هزار نفری استادیوم انقلاب کرج با اعتبار بیش از ۳۷ میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش اختصاصی دانش روز مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در حاشیه تجلیل از ورزشکاران دانش آموز و  قهرمان ناحیه ۴ کرج ضمن تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ورزش و جوانان البرز قریب به ۲۹۳ برنامه ورزشی، فرهنگی و عمرانی را در ایام دهه مبارک فجر در دستور کار خواهیم داشت. برنامه ورزش و جوانان امسال کمی طولانی تر بوده و به اسفند ماه کشیده خواهد شد چرا که مقارن با ایام انتخابات خواهد بود و پس از برگزاری این مهم ادامه برنامه های ورزشی را داریم.

رضا گل محمدی افزود: خوشبختانه در عرصه رقابت های ورزشی و فرهنگی و پروژه های عمرانی گزارشات بسیار خوبی به مردم ارائه خواهیم داد، البته متاسفانه امسال یکی از بدترین سال های مالی برای دولت بود و با همدلی مسئولین استان البرز اعم از استاندار و سازمان مدیریت برنامه ریزی، نمایندگان کرج در مجلس و شورای شهر و شهرداری دستاوردهای خوبی در سطح استان البرز شاهد بودیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز  در خاتمه خاطر نشان داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ۱۰ پروژه عمرانی را در ایام دهه مبارک فجر افتتاح خواهد کرد و یکی از مهمترین برنامه های ورزش و جوانان تکمیل پروژه ۶ هزار نفری استادیوم انقلاب است که اعتبار بسیار خوبی برای ان در نظر گرفته شده و پیشرفت خوبی را دارا بوده و به مردم قول خواهم داد با برای دهه مبارک فجر سال آینده این پروژه بزرگ ملی با اعتبار بیش از ۳۷ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
کد خبر : 161258
بازدیدها: 1,231

پاسخی بگذارید »