پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیشرفت‌های موفقیت‌آمیز دانش‌آموزان در المپیادها

danesheroz تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
پیشرفت‌های موفقیت‌آمیز دانش‌آموزان در المپیادها

دانش روز : معاون وزیر و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، گفت: در المپیاد امسال، سهم دختران ۳ درصد و سهم شهرستان‌ها ۱۰ درصد افزایش داشته است

به گزارش دانش روز ، مهری سویزی در سومین روز از سی‌امین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق استان‌های سراسر کشور که در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است، با اشاره به فعالیت‌ها و عملکرد مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اظهار کرد: در جهت برقراری عدالت آموزشی و پیشرفت کشور در زمینه های گوناگون، به صورت ویژه باید به نخبگان واستعدادهای درخشان کشور پرداخته شود.
وی با بیان اینکه هر استعداد خاصی توجه خاصی را می‌طلبد، افزود: توجه به استعداد درخشان، توجه به پیشرفت فردای جامعه است. نخبگان نیز کسانی هستند که کشور را از بن بست می‌رهانند.
رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به آمار و ارقام موفق آمیز دانش‌آموزان نخبه کشور گفت: این آمار و ارقام، آیینه تماشایی از پیشرفت و توسعه کمی و کیفی استعدادهای دانش‌آموزان است.
سویزی همچنین تصریح کرد: در المپیاد امسال، سهم دختران ۳ درصد و سهم شهرستان‌ها ۱۰ درصد افزایش داشته است که این نشان از عدالت و پیشرفت است که بسیار شوق انگیز و افتخار آمیز است.

 

 
منبع: پانا

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۷
کد خبر : 35823
بازدیدها: 363

پاسخی بگذارید »