پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در شب 22 بهمن

پیست بین‌المللی دیزین نورافشانی می‌شود

danesheroz بهمن ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

بخشدار آسارای کرج گفت: در شب ۲۲ بهمن پیست بین‌المللی دیزین نوافشانی خواهد شد

محسن محمدی سیرایی عصر امروز در ستاد دهه فجر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و هماهنگی‌های به عمل آمده با مدیر پیست و فرمانده مرکز مقاومت بسیج در بخش آسارا امسال حمل مشعل و نورافشانی در شب ۲۲ بهمن توسط اسکی بازان بومی در این پیست انجام می‌شود.

وی ادامه داد: انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل امروز و بازگو کردن رویدادهای انقلاب از مهم‌ترین اقداماتی است که باید به آن توجه شود.

این مسئول با بان این که باید برنامه‌های خود در راستای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب به نسل امروز سوق دهیم افزود: نشست‌های تخصصی و بیان رویدادهای انقلاب از زبان افردی که در آن دوران حضور داشتند می‌تواند در روح و فکر جوانان تأثیرگذار باشد.

محمدی در ادامه سخنان خود به برنامه‌های تدارک دیده شده برای ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: نواختن زنگ انقلاب در روز ۱۲ بهمن، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا،‌ معرفی و تجلیل از بهره‌برداران نمونه کشاورزی و دامداری توسط جهاد کشاورزی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دهه فجر است.

وی افزود: در این راستا سه کمیته فرهنگی، پشتیبانی و امنیتی تشکیل شده است.

بخشدار آسارا گفت: اعزام کاروان مشتاقان به مرقد مطهر حضرت امام (ره)،‌ برگزاری مسابقات طناب کشی، فوتسال پیشکسوتان، فینال اتومبیلرانی اسلالوم، والیبال پیشکسوتان و تجلیل از مربیان ورزشی، غبارروبی و تعویض پرچم گلزار شهدای روستاها و شهر آسارا از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده این ستاد برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن انقلاب است.

سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۵
کد خبر : 5343
بازدیدها: 236

پاسخی بگذارید »