جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیری جمعیت ایران آرزوی در حال تحقق اسرائیل!

danesheroz1 اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
پیری جمعیت ایران آرزوی در حال تحقق اسرائیل!

دانش روز: خداوند تبارک و تعالی با خلق عالم، دریچه رزق و روزی خود را نیز به روی بندگان باز کرد و از آسمان و زمین برحسب نیازی که بشر دارد برایش رزق و روزی مقرر کرد

 به گزارش دانش روز، حجت‌الاسلام میرمرشدی، استاد حوزه و دانشگاه در خصوص کاهش جمعیت کشور گفت: خداوند تبارک و تعالی با خلق عالم، دریچه رزق و روزی خود را نیز به روی بندگان باز کرد و از آسمان و زمین برحسب نیازی که بشر دارد برایش رزق و روزی مقرر کرد.

وی با بیان اینکه اگر دریچه توحید به روی جامعه‌ای موحد باز شود نگاه‌اش به همه مسایل عالم هستی از جمله به نعمت تولید مثل نگاه توحیدی خواهد بود، اظهار کرد: اگر انسان با نگاه توحیدی به عالم هستی بنگرد، هیچ کم و کاستی در این دنیا وجود نخواهد داشت، همان‌طور که خداوند فرمودند: ما خودمان شما را خلق کردیم، خودمان روح در شما دمیدیم و خودمان هم روزی شما را تأمین می‌کنیم.

حجت‌الاسلام میرمرشدی با بیان اینکه این نگاه دقیقا ضد نگاه صهیونیستی است، خاطرنشان کرد: صهیونیسمی که امروز پرچم‌دار نظام سلطه در جهان می‌باشد بر این باور است که هر آنچه در این عالم وجود دارد، دارای عمر مفید است و هیچ تغییری هم نمی‌توان در آن ایجاد کرد، بنابراین ما باید خودمان با اندازه اندک موجود در عالم هستی هماهنگ کنیم.

این استاد حوزه در ادامه تصریح کرد: بنابراین ماتریالیسم به بهانه اینکه عمر دنیا کوتاه بوده و جهان رو به فناشدن است و با توجه به نظریه زیست‌شناسان که جهان را در تولد و مرگ خلاصه کردند به این نتیجه رسیدند که بایستی به اندازه‌ای از طبیعت و دنیا مصرف کنیم که بتوانیم از تولد تا مرگ‌مان را اداره کنیم.

تفکر کنترل جمعیت توسط صهیونیزم پایه گذاری شد

این استاد دانشگاه با بیان اینکه تفکر کنترل جمعیت از همین جا آغاز شد، اظهار کرد: آنها می‌گفتند اگر ما دارای جمعیت نامحدود باشیم به دلیل اینکه منابع عالم هستی محدود است ،عده زیادی از ما گرسنه می‌مانند و همین امر باعث عدم تعادل در اداره جهان می‌شود، بنابراین اصرار بر مسئله کنترل جمعیت کردند.

وی با اشاره به اینکه تفکر لیبرال دموکراسی بر این مسئله صحه گذاشت که نخستین قربانیان این اندیشه هم پایه‌گذاران همین اندیشه بودند، خاطرنشان کرد: به گونه‌ای که شما اکنون شاهد رشد منفی جمعیت در کشورهایی مانند آلمان، آمریکا و کانادا هستید و به شدت خواستار پذیرای مهاجرتمی باشند.

حجت‌الاسلام میرمرشدی گفت: صهیونیست‌ها سعی کردند در ممالک اسلامی این تفکر را ترویج و القا کنند که اگر جمعیت افزایش یابد از گرسنگی می‌میرند و متأسفانه کارشناسان اقتصادی و برنامه‌ریز اجتماعی ما هم تحت تأثیر همین تفکر و مقوله‌ای به نام کنترل جمعیت را در کشورهای جهان سوم پذیرفتند.

پیری جمعیت ایران همان بلیه‌ای است که قلب صهیونیست‌ها را خوشحال می‌کند

این استاد دانشگاه ادامه داد: با کمال تاسف ایران همان روش حاکم بر رژیم پهلوی که به مسئله مهار جمعیت اهمیت می‌داد با سرعت بیشتری پذیرفت، هم‌اکنون نیز آمارها نشان می‌دهد تا ۱۰ سال آینده ما دانش‌آموز سال‌های اول دبستان نخواهیم داشت و پس از ۲۰ سال کشور ایران فاقد نیروی جوان خواهد بود که این همان بلیه‌ای است که قلب صهیونیست‌ها را خوشحال می‌کند.

وی ادامه داد: اگر ما بر این باور هستیم که رزاق رزق خداوند است و همچنین بر این باور هستیم که به فرموده پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) که خداوند تمام آسمان‌ها و زمین را در تسخیر انسان قرار داده و انسان می‌تواند از این قدرت تسخیر استفاده کند و منابع جدید در عالم هستی برای خود خلق کند بنابراین هیچ مفهومی ندارد که جامعه حق‌طلب شیعه بخواهد برای یک باور غلط صهیونیستی مسئله کنترل جمعیت را با این ابعاد گسترده بپذیرد که حاصل‌اش این باشد.

حجت‌الاسلام میرمرشدی تصریح کرد: امروزه ما شاهد هستیم که تمام یهودی‌ها جلوی منع گسترش جمعیت را گرفته‌اند و برای خودشان هیچ محدودیتی در تولید مثل ایجاد نکردند ولی برای ما توصیه می‌کنند. این خطری است برای جامعه شیعه و تهدیدی برای نسل برتر عالم هستی که موحدین باشند.

وی با بیان اینکه رهبری فرمودند ما اشتباه کردیم جلوی رشد جمعیت را گرفتیم، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: جمعیت ما باید به ۱۵۰ میلیون افزایش یابد که اگر سیر طبیعی پیش برود ما همیشه نسل‌های متفاوت یعنی نوجوان، جوان، پیر را در یک زمان خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا زیرساخت‌های جامعه برای افزایش جمعیت آماده است یا خیر، گفت: این هم تفکری است که متأسفانه صهیونیست‌ها برای ما القا کرده‌اند، زیرساخت یعنی منابع موجود در عالم هستی که خوشبختانه تنوع منابع هم به صورت گسترده در کشور ما وجود دارد. اگر ما بتوانیم مسیر تربیت و آموزش را درست طی کنیم به مرور زمان منابع و زیرساخت‌ها هم کشف می‌شوند و در نتیجه به رشد جمعیت کمک می‌کند.

وی ادامه داد: شما تصور کنید اوایل انقلاب که ما دارای رشد مثبت جمعیت بودیم با کمبود مدرسه مواجه بودیم اما به کمک خیرین مدرسه‌ساز و با همت و اراده معنوی ،سرمایه‌های شخصی خود را برای ساخت مدارس در کل کشور به کار گرفتند به گونه‌ای که یک شبکه عظیم مردمی برای ایجاد مدارس در کشور راه‌اندازی شد.

تفکر و نیروی انسانی قابل ،ابزار و زیرساخت‌های لازم برای افزایش جمعیت

وی با بیان اینکه ما ابزار و زیرساخت‌های لازم که همان تفکر و نیروی انسانی قابل است را داریم، افزود: ما منابع طبیعی و فکری عالم هستی را نیز در کشور خود داریم، بنابراین با توجه به این دو موضوع ما نیازی به ایجاد زیرساخت‌های جدید نداریم، خود همین‌ها توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز را به وجود می‌آورند.

منبع: شبستان

جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۰
کد خبر : 97182
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »