یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور:

پیروی از ولایت فقیه باعث زندگی متعالی/زنان محجبه با استفاده از سبک زندگی اسلامی در مسیر تکامل هستند

danesheroz بهمن ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه هیچ نعمتی بالاتر از ولایت فقیه وجود ندارد، گفت: باید دانست آن چیزی که ما را به زندگی متعالی نزدیک خواهد کرد، پیروی از ولایت فقیه است

محمدرضا نقدی امروز در نخستین همایش شهدای زن جامعه پزشکی کشور با نام یادواره عزت الملوک کاووسی که صبح امروز در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که ما را به پیروزی های چشمگیر می رساند، پیروی از خط امام و شهدا و ایده دشمنان ما این است که ما از این راه فاصله بگیریم.
وی افزود: مشکل اصلی استکبار این است که ما حاکمیتی بر مبنای ولایت فقیه داریم و آنها با این طرز تفکر مبارزه می کنند، اما باید دانست آن چیزی که ما را به زندگی متعالی نزدیک خواهد کرد، پیروی از ولایت فقیه است و هیچ نعمتی بالاتر از ولایت فقیه وجود ندارد که باید هزاران بار به خاطر این نعمت بزرگ خداوند را شاکر بود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: دشمنان قصد دارند ما را از ارزش ها دور کنند؛ زیرا نمی خواهند انسان هایی با اراده و خود ساخته به وجود آیند. بنابراین همواره زنان مسلمان را از حجاب دور می کنند و به بهانه آزادی شخصیت زنها را تحقیر کرده اند و موارد غیر اخلاقی همچون همجنس گرایی را طعمه ای قرار دادند تا نفس انسان ها را برده خویش سازند.
وی اذعان داشت: مردم به عقیده آنها آزادند هر کاری بکنند، اما اگر ملتی آزادی خویش را طلب کند آن را مورد هجمه های تبلیغاتی خود قرار می دهند. آنها با انتخاب عنوان های زیبا بر روی رفتارهای پلید خود و تبلیغات گسترده نفس انسان ها را مورد هجمه خود قرار می دهند.
نقدی با اشاره به حضور ۱۵۰۰ نفر از زنان متخصص محجبه کشور در این همایش گفت: این حضور زنان محجبه نشان گر آن است که زنان ما با استفاده از سبک زندگی اسلامی بسیار بیشتر می توانند در مسیر تکامل چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی قدم برداند.
وی در خاتمه گفت: از خدا می خواهیم تا راه رو ی تمام این شهدا باشیم و فقط راه آنها را با برگزاری یک بزرگداشت و تجلیل زنده نمی شود بلکه باید در مسیر نورانی آنها با اراده و جدی تر گام برداریم.
 

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۹
کد خبر : 7158
بازدیدها: 187

پاسخی بگذارید »