یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیروزی پرسپولیس ۱۰ نفره مقابل ملوان

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
پیروزی پرسپولیس ۱۰ نفره مقابل ملوان

دانش روز: دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور با پیروزی سرخپوشان به پایان رسید

به گزارش دانش روز، روز دوم از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر جمعه با برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این مسابقه در حالی با برتری یک بر صفر تیم پرسپولیس به پایان رسید که پرسپولیس حدود ۶۰ دقیقه با یک بازیکن کمتر مسابقه را ادامه داد.

این بازی که از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز و با قضاوت علیرضا فغانی برگزاری شد، امید عالیشاه در دقیقه ۷۳ تک گل بازیکنان پرسپولیس را به ثمر رساند. مهرداد کفشگری در دقیقه ۳۴ به دلیل خطای شدید روی مهرداد کفشگری از زمین بازی اخراج شد. امید عالیشاه از تیم پرسپولیس و مازیار زارع و سعید یوسف‌زاده بازیکنان اخطاری این بازی بودند.

در جریان این نیمه پرسپولیسی‌ها دو مرتبه روی شوت‌های از راه دور سیدمهدی سیدصالحی و مهرداد کفشگری دروازه ملوان را تهدید کردند که از این موقعیت‌ها سودی نبردند. ملوانی‌ها هم روی پاس مازیار زارع یکی دو مرتبه خود را به محوطه جریمه تیم میزبان رساندند اما مشکلی را برای نیلسون بوجود نیاوردند. البته در دقیقه ۴۵ هم ارسال بنگر از جناح راست روی سر نوری فرود آمد اما ضربه کاپیتان پرسپولیس در دستان پاشنکو قرار گرفت.

منبع:مهر

جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۵
کد خبر : 51102
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »