چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیروزی شاگردان دایی برابر مس کرمان

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
پیروزی شاگردان دایی برابر مس کرمان

دانش روز: تیم فوتبال پرسپولیس که قبل از این صاحب یک پیروزی و یک تساوی در سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر شده بود، با پیروزی برابر مس کرمان دومین برد خانگی خود را کسب کرد و موفق شد با سه امتیاز این دیدار خود را به سپاهان اصفهان در صدر جدول برساند

به گزارش دانش روز، آخرین دیدار از هفته سوم سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۲:۱۵ امروز چهارشنبه بین تیم های پرسپولیس و مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که در پایان شاگردان علی دایی موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر حریف کرمانی خود را شکست دهند و با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سپاهان به صدر جدول صعود کنند.

در این دیدار که به قضاوت سیدحسین زرگر و در حضور حدود ۳۰ هزار تماشاگر آغاز شد شاگردان علی دایی بازهم یک فوتبال بی برنامه و پراشتباه را به نمایش گذاشتند و نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه حریف کرمانی ایجاد کنند. پرسپولیس که به نظر می رسد هنوز به شرایط خوبی نرسیده و بازیکنانش ناهماهنگ هستند در نیمه اول اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند درون محوطه جریمه مس خطرساز شوند.

مس کرمان هم که با تغییر در کادر فنی زودهنگام لیگ سیزدهم را شروع کرده است، نتوانست نمایش خوبی داشته باشد تا در کنار پرسپولیس زوج هماهنگی را برای سربردن حوصله تماشاگر تشکیل دهند!

با شروع نیمه دوم پرسپولیس کمی بهتر از نیمه اول کار را شروع کرد و بعد از اینکه حمید علی عسگر را به جای غلامرضا رضایی به جمع مردان خط حمله خود اضافه کرد توانست چند موقعیت نسبتا خطرناک را روی دروازه حریف ایجاد کنند که در دقیقه ۶۵ پیام صادقیان از یک توپ برگشتی نهایت استفاده را برد و با شوتی محکم دروازه مس را برای اولین بار باز کرد.

در این صحنه یکی از بازیکنان مس کرمان روی زمین افتاده بود و محمود یاوری سرمربی کرمانی ها اعتقاد داشت بازیکنان پرسپولیس باید توپ را به بیرون می زدند اما سرخپوشان بدون اینکه به این موضوع توجهی داشته باشند به بازی ادامه دادند و پس از رفت و برگشتی که درون محوطه جریمه صورت گرفت، پیام صادقیان با شوتی دقیق از روی خط محوطه جریمه دروازه مهمان کرمانی را باز کرد.

بعد از این گل پرسپولیسی ها جان تازه ای گرفتند و هر چند همچنان بی برنامه کار می کردند و فوتبال جذابی را به نمایش نمی گذاشتند اما در دقیقه ۷۵ موفق شدند دومین گل را هم وارد دروازه مس کرمان کنند. در این صحنه هم که محمود یاوری اعتقاد داشت روی بازیکنش خطایی صورت گرفته است، توپ ارسالی از جناح راست را قاسم دهنوی با ضربه سر به گل دوم تبدیل کرد.

شاگردان علی دایی که به نظر می رسید با این دو گل به خواسته شان رسیده اند کمی عقب نشینی کردند و این فرصت را در اختیار مس قرار دادند که حملاتی را روی دروازه نیلسون طراحی کنند. در دقیقه ۸۲ بهترین موقعیت مس به دست آمد و ادینهو با ضربه سر تیر دروازه نیلسون را به لرزه در آورد که در برگشت هم مهاجم مس نتوانست دروازه خالی را باز کند تا دروازه پرسپولیس همچنان بسته بماند. چند دقیقه بعد نیلسون این بار ضربه ایستگاهی ادینهو را به راحتی مهار کرد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۵
کد خبر : 48030
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »