دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیروزی بسکتبال ایران برابر قزاقستان

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
پیروزی بسکتبال ایران برابر قزاقستان

دانش روز: سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از پیروزی برابر قزاقستان و صعود بدون شکست تیمش به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان گفت: حالا که کارمان در مرحله گروهی تمام شده، از عصر همین امروز تمام تمرکزمان را روی بازی با اردن می‌گذاریم.

 به گزارش دانش روز،  مهمد بچیروویچ پس از پایان دیدار امروز چهارشنبه تیم‌های ملی بسکتبال ایران و قزاقستان اظهار داشت: این بازی درحالی برگزار شد که از یکدیگر شناخت داشتیم اما درکل بازیکنان ایران در این دیدار تاکتیکی کار کردند و من از عملکرد آنها راضی هستم.

وی با اشاره به پایان کار تیم ملی بسکتبال در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا و صعود مقتدرانه به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: حالا که کارمان در مرحله گروهی تمام شده است تمام تمرکزمان را معطوف به مرحله بعد و دیدار با اردن می‌کنیم. باید از عصر همین امروز برای این دیدار آماده شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال امروز چهارشنبه در مصاف با قزقستان در چارچوب روز پایانی مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا به برتری ۸۵ بر ۵۳ دست یافت. تیم ایران با کسب این پیروزی بدون شکست راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شد. ملی‌پوشان بسکتبال ایران در این مرحله از مسابقات روز جمعه به مصاف اردن خواهند رفت.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸
کد خبر : 47712
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »