سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران:

پیرزی برابر صربستان را مدیون تماشاچی ها هستیم

danesheroz7 تیر ۳, ۱۳۹۲ ۰
پیرزی برابر صربستان را مدیون تماشاچی ها هستیم

دانش روز : سعید معروف اظهار داشت دلیل اصلی پیروزی مقابل صربستان حمایت همه جانبه تماشاگران بود

به گزارش دانش روز سعید معروف پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیم ایران برابر صربستان در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این بازی اظهار داشت: در بازی اول از نظر فنی عملکرد بهتری داشتیم اما با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم. روز گذشته با بازیکنان صحبت کردیم و انگیزه خود را بالا بردیم. در بازی امروز نشان دادیم که شکست در بازی نخست تنها به دلیل بدشانسی بود.

وی افزود: امروز تنها با ۶ بازیکن بازی نکردیم بلکه ۱۲ بازیکن به تیم ایران کمک می‌کردند. در مجموع خوشحالم که نخستین پیروزی خود را در لیگ جهانی کسب کردیم.

معروف گفت:‌ از تمام مردم و تماشاگرانی که از ما حمایت کردند ممنون هستم چرا که حضور آنها در گیم پنجم بسیار به ما کمک کرد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران افزود: در ابتدای مسابقه بازی را بد شروع کردیم اما با حمایت تماشاگران توانستیم به بازی برگردیم این برد را به تمام مردم ایران تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: طبیعی است وقتی که با تیمی بهتر از خودمان بازی می‌کنیم تیم حریف از تجربه خود استفاده کند و در لحظات حساس امتیازات را به سود خود رقم بزند. باز هم تأکید می‌کنم بازی اول را با بدشانسی باختیم و ابتدای این مسابقه هم تحت تأثیر قرار گرفته بودیم چرا که می‌ترسیدیم در لحظات حساس امتیاز را به حریف واگذار کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: اگر تماشاگران نبودند شاید اتفاق بازی نخست رخ می‌داد یعنی گیم پنجم را هم به حریف واگذار می‌کردیم. به هر حال این نخستین تجربه ما در لیگ جهانی است و بعدها یاد می‌گیریم که توپ‌های حساس را چگونه به امتیاز تبدیل کنیم.

منبع:فارس

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۸
کد خبر : 31220
بازدیدها: 275

پاسخی بگذارید »