جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام علی اصغر یزدانی به مناسبت بازگشایی مدارس

danesheroz1 مهر ۶, ۱۳۹۲ ۰
پیام علی اصغر یزدانی به مناسبت بازگشایی مدارس

دانش روز: علی اصغر یزدانی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور پیام تبریک خود را به مناسبت بازگشایی مدارس بیان کرد

 به گزارش دانش روز،  علی اصغر یزدانی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور پیام تبریک خود را به مناسبت بازگشایی مدارس اینگونه بیان کرد:

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت ، گشایش دو باره مدرسه ها ، هنگامه تجلی زیبای مهر و محبت و ایثار معلمان ومهر افروزان را به صاحبان خرد و اندیشه و به ویژه به فرهنگیان گرانقدر ، پرتلاش ، دلسوز و متعهد و دانش آموزان عزیز و به همه ره پویان طریق علم و معنویت تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و هم چنین ایام بزرگداشت دفاع مقدس را که یادآور ایثارگری ها ، فداکاری ها و از جان گذشتگی های حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس می باشد ، گرامی داشته و به روح والا و پرفتوح امام راحل و تمامی شهدای گرانقدر بالاخص به شهدای عزیز فرهنگی و دانش آموز درود و سلام می فرستیم. قطعاً همه پیروزی ها ، عزت ، عظمت ، سربلندی ، اقتدار و توسعه همه جانبه ملت عزیز ایران اسلامی مرهون غیرت و رشادت حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس می باشد که عاشقانه و با عزمی راسخ در جهت دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی تمامی هستی شان را در طبق اخلاص گذاشتند و هشت سال دفاع مقدس را به عنوان یکی از درخشان ترین برگ های تاریخ میهن اسلامی ثبت کردند.

 

اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید نیز فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدرشناسی خودمان را از تمامی معلمان شریف ، متعهد و دلسوز و فرهنگیان بصیر و سختکوش که با همت و تلاش مضاعف در راستای تربیت نیروی انسانی عالم ، خلاق ، فکور ، مومن و پای بند به ارزش های دینی و اخلاقی گام های موثری بر می دارند، اعلام داریم. بدون تردید معلمان عزیز عصاره ی بزرگ تعلیم و تربیت هستند که دانایی محوری و خردورزی را که محور توسعه پایدار محسوب می شود در کلام رسا و شیوای خودشان جاری و ساری و به منصه ظهور می رسانند. در آغاز سال تحصیلی جدید از دانش آموزان و دانش پژوهان عزیز انتظار این است که قدر این دوران پر برکت را بدانند و شاکر نعمت های پروردگار متعال باشند و با توکل به خدا و اعتماد به نفس و تلاش و جدیت شان در فراگیری علم و دانش راه خود را به سوی آینده ای درخشان بگشایند و پیوسته برای تزکیه نفس از خدای سبحان یاری بجویند و خودشان را به دو بال علم و ایمان مجهز کنند چرا که این دو بال لازمه پروازی موفق است . فرزندان عزیزم که برای یادگیری و تلاش برای آموختن راهی هستید ، با تبریک و شادباش به حضور پرشورتان در عرصه یاد گیری علم و فرهنگ و ادب ، موفقیت و آینده ای شاد را برای شما آرزومندم . سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی و توفیقات همیشگی دست اندر کاران تعلیم و تربیت را در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم .

منبع:پانا

شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۴
کد خبر : 63013
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »