پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام تشکر ائتلاف گروه‌های فلسطینی از رهبر انقلاب اسلامی

danesheroz آذر ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

ائتلاف گروه‌های فلسطینی تشکر عمیق و صمیمانه خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت‌های همه جانبه از ملت فلسطین ابراز داشت. ائتلاف گروه‌های فلسطینی تشکر عمیق و صمیمانه خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت‌های همه جانبه از ملت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی ابراز داشت. [&hellip

ائتلاف گروه‌های فلسطینی تشکر عمیق و صمیمانه خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت‌های همه جانبه از ملت فلسطین ابراز داشت.

ائتلاف گروه‌های فلسطینی تشکر عمیق و صمیمانه خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت‌های همه جانبه از ملت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی ابراز داشت.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین این ائتلاف در بیانیه‌ای خاطر نشان کرد که از مواضع اصولی و عقائدی حضرت آیت الله خامنه‌ای در پاسداری از حقوق و مقدسات ملت فلسطین تقدیر و تشکر می‌کند.

این گروه‌ها نقش بازر جمهوری اسلامی ایران در تحقق پیروزی اخیر مقاومت در غزه علیه دشمن صهیونیستی را ستودند.

ائتلاف مذکور تشریح کرد که عزم و اراده ملت فلسطین و مبارزان قهرمان آن و حمایت جبهه مقاومت در منطقه و در راس آن ایران، تاثیر بسزایی در پیروزی بر دشمن صهیونیستی داشت.

ائتلاف گروه‌های فلسطینی متشکل از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس»، جنبش جهاد اسلامی، جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین، جبهه مبارزات مردمی فلسطین (شاخه خالد عبدالمجید)، سازمان «الصاعقه» (پیشقراولان حزب آزادسازی مردمی)، حزب شیوعی انقلابی فلسطین، جنبش فتح الانتفاضه و جبهه آزادی بخش فلسطین (شاخه ابو نضال الاشقر) است.

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۰
کد خبر : 1046
بازدیدها: 432

پاسخی بگذارید »