یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت آغاز سال تحصیلی 93 - 92:

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان البرز

danesheroz1 مهر ۱, ۱۳۹۲ ۰
پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان البرز

دانش روز: علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پیامی آغاز سال تحصیلی ۹۳ – ۹۲ را تبریک گفت

به گزارش دانش روز،  در بخشی از پیام مهندس جوانمردی با تبریک سال جدید تحصیلی به جامعه بزرگ فرهنگیان، دانش آموزان و فرهیختگان کشور، مدیران و کارکنان کوشا و پرتلاش آموزش و پرورش؛ آمده است:

به نام معلم اول، خداوند حکیم

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.
بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش جلوه‌های زیبایی از حرکت به سوی دانایی و آموختن را در جامعه به تصویر می‌کشد و تردیدی نیست که سازندگی کشور و پرورش نسلی آرمانی به عدالت‌خواه عالم، مهربان، سخت‌کوش، خلاق،مؤمن و متعهد هدف مشترک همه آحاد جامعه می‌باشد.
آغاز مهر و طنین دوباره ی زنگ مدرسه و نسیم خوش تعلیم‌ و تربیت که متقارن با بهار سبز طبیعت و بزرگداشت هفته دفاع مقدس است فرصتی مبارک و پیامی دوباره در زمینه دفاع از آرمان‌های امام بزرگوار از سوی دانش‌آموزان و فرهنگیان به شمار می رود که آن را به جامعه بزرگ فرهنگیان پرتلاش و مهرپرور و فرهیختگان عزیز آموزش و پرورش و دانش آموزان عزیز ، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواهانیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سال حماسه سیاسی- حماسه اقتصادی، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردهای حاصله، تلاش مضاعف نموده و در آینده گنجینه¬ای از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید.
امید آنکه از طریق اولیاء محترم و دانش آموزان زمینه توسعه ورزش همگانی را فراهم ساخته و با تقویت استعدادهای ورزشی دانش آموزان ، قهرمانی و بالندگی پرشکوه فرزندان میهن اسلامی و خصوصا ایران کوچک، البرز سرافراز را بیش از پیش نظاره گر باشیم .
در پایان آرزوی عزت و سربلندی برای یکایک شما آینده سازان ایران داریم.

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۰
کد خبر : 61975
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »