یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام تبریک سید حسن نصر‌الله به حسن روحانی

danesheroz2 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به حسن روحانی به مناسبت انتخابش به عنوان ریاست جمهوری ایران به وی تبریک گفت و برایش آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در این پیام آورده است: جناب آقای روحانی، به شما به خاطر اینکه توانستید در حماسه‌ای سیاسی و تاریخی اطمینان ملت ایران را جلب کنید و به ریاست جمهوری انتخاب شوید، تبریک می‌گویم.

 

در این پیام آمده است: حماسه سیاسی و تاریخی ملت ایران با انتخاب جنابعالی، آمال و آرزوهای ملت ایران را زنده نگه داشت.

 

وی اعلام کرد: ملت‌های اسلامی، عرب و مستضعف امروز شما را محقق کننده آمال و آرزوهای خود می‌دانند.

 

در این پیام تبریک آمده است: ما در حزب‌الله لبنان به همراه تمام مجاهدان و رهروان مقاومت در سراسر جهان به شما به خاطر به دست آوردن اعتماد ملت بزرگ ایران تبریک می‌گوییم؛ ملتی که به ندای رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای، لبیک گفت و حماسه‌ سیاسی و تاریخی بی‌نظیری خلق کرد.

 

سید حسن نصرالله در ادامه آورده است: انتخاب شما به عنوان ریاست جمهوری ایران امیدها را در دل دوستان و محبان ایران در کشورهای عربی و اسلامی و نیز مستضعفان جهان زنده کرد؛ کسانی که همواره جمهوری اسلامی را حامی مظلومان و ستونی برای مقاومت و جهاد در راه خدا می‌بینند. همگی آنان اکنون شما را محقق کننده این ‌آرزوها می‌دانند.

 

دبیرکل حزب‌الله در پایان پیام خود آورده است: ما به شما و به خودمان پیروزی در این انتخابات شایسته را تبریک می‌گوییم و از خداوند می‌خواهیم که شما را حفظ کند و به شما کمک کند تا از طریق دولت “تدبیر و امید” تمامی این آرزوها را محقق کنید.

منبع: ایسنا

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹
کد خبر : 28002
بازدیدها: 202

پاسخی بگذارید »