جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام اوباما به نتانیاهو برای کاهش تحریم های ایران

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
پیام اوباما به نتانیاهو برای کاهش تحریم های ایران

دانش روز: یک پایگاه خبری رژیم صهیونیستی نوشت: آمریکا تصمیم دارد که به زودی برخی از تحریم های اقتصادی وضع شده علیه ایران را کاهش دهد

به گزار ش دانش روز، یک پایگاه خبری رژیم صهیونیستی نوشت: آمریکا تصمیم دارد که به زودی برخی از تحریم های اقتصادی وضع شده علیه ایران را کاهش دهد.

پایگاه خبری دبکا رژیم صهیونیستی، به نقل از منابع ویژه خبری خود، با تاکید بر صحت این خبر ادامه داد: باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا طی روزهای اخیر با ارسال پیامبی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل اظهار داشته که قصد دارد به شکل تدریجی تحریم های ایران را کاهش دهد.

به نوشته این پایگاه، اوباما در این پیام تاکید کرده که در این برنامه برخی تحریم ها اساسی ایران، اما بدون اهمیت در رابطه با برنامه هسته ای را کاهش می دهد.

دبکا در این باره نوشت: اسراییل به عنوان همپیمان مهم آمریکا در منطقه، این پیام را به شکل ویژه و با تفصیل فراوان در خصوص تسویه حساب های میان آمریکا و ایران دریافت کرده و پیام مشابهی برای کشورهای عربی بویژه عربستان و کشورهای اروپایی ارسال نشده است.

این پایگاه با اشاره به اینکه این اقدام اوباما با خواسته های سران رژیم صهیونیستی در تناقض است، نوشت: کاخ سفید هنوز ضمانت عملی به اسراییل ارائه نداده است.

منبع: پارسینه

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 66282
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »