پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیرایشگران تهرانی به مدرسه کودکان استثنایی رفتند

danesheroz1 آذر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
پیرایشگران تهرانی به مدرسه کودکان استثنایی رفتند

دانش روز: جمعی از پیرایشگران تهرانی در آستانه روز جهانی معلولین روز دوشنبه ۱۱ آذر ماه با حضور در یکی از مدارس استثنایی تهران، اقدام به اصلاح سر و صورت دانش آموزان این مدرسه کردند

 به گزارش دانش روز، پیرایشگران تهرانی در حرکتی که نام آن را جشنواره بچه های آسمانی نهاده اند با حضور در مدرسه  استثنایی اقدام به اصلاح موهای این دانش آموزان کردند. حسین منصوری مبتکر این طرح گفت: اواخر سال گذشته بود که تصمیم گرفتیم در کنار شور و شوق روزهای پایانی سال و اقداماتی که خیرین برای کودکان بی سرپرست انجام می دهند دست به اقدامی بزنیم ، پس از مشورت با  گروهی از پیرایشگران مجرب تهرانی قرار بر آن شد تا از هنر خود برای انجام کار خیر خواهانه ای استفاده کنیم که همان دست به قیچی شدن در مدارس استثنایی بود.

وی تصریح کرد: هرچند بیشتر تصمیم ما بر آن بود که این ابتکار را در قالب جشنواره ای همه ساله پیش از آغاز سال نو برگزار کنیم اما استقبال پیرایشگران برای حضور در این طرح، باعث شد تا ما در آستانه روز جهانی معلولین، ۱۲ آذر ماه دومین دوره این جشنواره را در حضور دانش آموزان استثنایی برگزار کنیم.

منصوری گفت: ۱۷ پیرایشگر مجرب تهرانی که از آرایشگران بنام تهرانی هستند با حضور در مدرسه استثنایی ؟ اقدام به اصطلاح سر و صورت بیش از ۲۷۰ دانش آموز این مدرسه کردند.

وی با بیان اینکه این عمل خیرخواهانه بدون اخذ هیچ هزینه ای انجام می شود افزود: اگر امکانات مهیا شود این  گروه حاضر است در مدارس بیشتری حضور پیدا کند.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۷
کد خبر : 77450
بازدیدها: 389

پاسخی بگذارید »