یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت شانزدهمین دوره انتخابات شورا های دانش آموزی

danesheroz1 مهر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت شانزدهمین دوره انتخابات شورا های دانش آموزی

دانش روز: دکتر علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت شانزدهمین دوره انتخابات شورا های دانش آموزی پیامی صادر کرد

به گزارش دانش روز، در این پیام آمده است:

 “شوراهای دانش آموزی” یکی از ارکان تاثیر گذار  در مدرسه به منظور رشد همه جانبه مهارت های فردی و اجتماعی و توسعه مشارکت دانش آموزان عزیز در فعالیت های  تربیتی و آموزشی است . شانزدهمین دوره انتخاب شوراهای دانش آموزی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در دولت تدبیر و امید  آزمونی بسیار موفق از الگوی مشارکت اجتماعی و سیاسی کاملا آزاد اما متعهد به مبانی نظام تعلیم و تربیت اسلامی است.

 

دانش آموزان با استعداد و فهیم میهن عزیزمان در طول تاریخ بارها و بارها قوه فهم و قدرت تشخیص خود را به اثبات رسانده و به رخ جهانیان کشانده اند و با اشکال و شیوه های مختلف مثل حضور تاثیر گذار در دوران دفاع مقدس ، فعالیت های اجتماعی و سیاسی ، راهپیمایی ها و حضور پررنگ و با نشاط در انتخابات شوراهای دانش آموزی با آرمان ها و اهداف والای انقلاب  اسلامی تجدید میثاق کرده اند.

 

دانش آموزان عزیز : نظام آموزش و پرورش ، بدون مشارکت و اراده شما آینده سازان شکل نمی گیرد و اکنون دولت تدبیر و امید ، به داشتن فرزندان لایق و توانمندی چون شما به خود می بالد  که با مسئولیت پذیری ، مشارکت جویی ، کسب مهارتهای اجتماعی ، فراهم نمودن زمینه مساعد  برای تبادل تجربه، گفتگو و نقد سازنده ، تعامل فکر و اندیشه ، تفاهم و همدلی و برقراری ارتباط صحیح و دو سویه با مسئولان مدرسه در پیشبرد اهداف عالیه گام بر می دارید.

 

از شما انتظار دارم در پاسخ به نظرات و سئوالات ریاست محترم جمهوری در مراسم آغازین سال تحصیلی جدید مشارکت فعال داشته باشید.

 

از مدیران ، مربیان و معلمان عزیز نیز انتظار دارم در تمامی مراحل انتخابات ، تشکیل انجمن ها و مشارکت همه جانبه و با نشاط دانش آموزان  را مانند همیشه مورد توجه جدی قرار دهند و زمینه تکریم عملی و دانش آموز محوری را محقق فرمایند.

 

امید آنکه با یاری پروردگار متعال و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) از رهگذر میراث گرانباری که امروز بر ذهن و زبان شما جاری است همچنان مسیر اعتدال و شکوفایی  به پیش رود. توفیق روز افزون برای شما آرزومندم.

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷
کد خبر : 68501
بازدیدها: 351

پاسخی بگذارید »