پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پول نداشتم فوتبال را کنار گذاشتم/گزارش

danesheroz1 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
پول نداشتم فوتبال را کنار گذاشتم/گزارش

دانش روز: علاوه بر شهریه ماهانه ، برای خریدن سهمیه و شرکت در لیگ استان هم از ما پول می گیرند و اگر نتوانیم آن را بپردازیم باید قید فوتبال را بزنیم چرا که مورد غضب مربی قرار می گیریم و دیگر ما را بازی نمی دهند

 

 

  به گزارش دانش روز، این سخنان چند فوتبالیست نوجوان البرزی است که در خصوص مدارس فوتبال شهرمان کرج زده شده است بی آنکه بدانند طرف مقابل آنها خبرنگار است، خیلی راحت حرف دلشان را گفتند و در این میان چند فحش نیز نثار مربی خود کردند که تنها به پول فکر می کند.

از این که بایستی ماهانه هم برای شهریه مدرسه فوتبال و هم دریافت سهمیه لیگ استان از پدرشان پول بگیرند ناراحت بودند اما چون نمی توانستند در مقابل این روزگویی های مدسه فوتبال کاری انجام دهند آسان ترین و در عین حال سخت ترین تصمیم خود را عملی کردند و آن این بود که قید فوتبال را بزنند.

به گفته آنان در این مدرسه فوتبال که از قدیمی ترین مدارس کرج است و برای خود اسم و رسمی دارد وضع چنین است در مدارس دیگر چه می گذرد و چه بر سر شاگردان می آید و این امر بیانگر این واقعیت است که هیات فوتبال به یکی از وظایف ذاتی و کوچک خود که رسیدگی و نظارت بر عملکرد و چگونگی فعالیت مدارس فوتبال است به خوبی عمل نمی کند.

فدراسیون ما با آن همه یال و کوپال تا به حال رنگ باشگاه اینترمیلان ایتالیا را از نزدیک ندیده اما مدارس فوتبال ما ارتباط بسیار نزدیکی با این باشگاهها دارند و حتی بازیکنان نخبه خود را به این باشگاهها ترانسفر می کند ! اگر فکر می کنید دروغ می گوییم این بار که به سطح شهرمان کرج می روید مقداری با تامل به دور و بر خود نگاه کنید و ببینید در تبلییغات چند مدرسه فوتبال ما که مانند قارچ با تغییرات آب و هوایی سر بیرون می آورند نام های باشگاههای بزرگ مانند اینترمیلان ، یوونتوس ، بارسلونا ،بایرن مونیخ و منچستر یونایتد را می بینید!

با مسوولان مربوطه در هیات فوتبال استان البرز که صحبت کردیم گفتند این تخلف است که مدارس فوتبال برای خرید سهمیه لیگ استان در هر رده ای که باشد از بازیکنان خود پول بگیرند و اگر چنین مواردی را شاهد باشیم با آنها به شدت برخورد می کنیم.

با این گفتار ظاهرا تاکنون گزارش تخلفی به دست این عزیزان نرسیده و خود نیز زحمت مراجعه به این مدارس و بررسی عملکرد آنها را به خود نداده اند .

سوالی که اینجا برای بسیاری از خانواده هایی که فرزندان خود را به این مدارس فوتبال می سپارند این است که اگر مسئولان مربوطه به محتویات آموزشی این مدارس کاری ندارند حداقل به لحاظ مالی این مدارس را زیر نظر قرار دهند و نگذارند تخلفی صورت گیرد و عده ای که تمام عشقشان فوتبال است تنها به دلیل آنکه پول ندارند فوتبال را کنار بگذارند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۰
کد خبر : 34248
بازدیدها: 289

پاسخی بگذارید »