جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پوشش انتخابات 92

پوشش انتخابات ۹۲ در البرز با صدور ۲۰۰ کارت ویژه برای خبرنگاران

danesheroz1 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
پوشش انتخابات ۹۲ در البرز با صدور ۲۰۰ کارت ویژه برای خبرنگاران

دانش روز: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز گفت: ۲۰۰ کارت ویژه برای اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، فیلم برداران و… البرز به منظور نظم بخشی به فعالیت های رسانه ای در روز انتخابات صادر شده است

دانش روز: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز گفت: ۲۰۰ کارت ویژه برای اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، فیلم برداران و… البرز به منظور نظم بخشی به فعالیت های رسانه ای در روز انتخابات صادر شده است.

  ابراهیم کردلو در هشتمین جلسه مشترک شورای اطلاع رسانی استان و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز که بعد از ظهر یکشنبه برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه که آخرین جلسه مشترک شورای اطلاع رسانی و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز پیش از ۲۴ خرداد ماه است، هماهنگی های نهایی به منظور پوشش کامل اطلاع رسانی و تبلیغاتی انتخابات ۹۲ با حضور مسئولان دستگاه های مسئول برگزار شده است. وی با بیان گزارشی از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به این حوزه از تعامل و همکاری مطلوب دستگاه های مسئول در این شورا خاطر نشان کرد: خوشبختانه به واسطه حاکم بودن روحیه تعامل و همکاری میان دستگاه های مختلف استان و تقسیم وظایف مناسب هر یک از مسئولان در برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اقدامات به بهترین نحو در سطح استان البرز صورت گرفته است. کردلو افزود: در این راستا نقش فرمانداری ها و شهرداری ها که به عنوان نهادی حاکمیتی و خدماتی حجم بالایی از خدمات و اقدامات در جهت برگزاری انتخابات را بر عهده دارند، قابل تقدیر است.
نقش رسانه ها در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی مطلوب بوده است
این مسئول با مثبت ارزیابی کردن عملکرد رسانه ها بویژه صدا و سیما در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در سطح استان البرز تاکید کرد: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها در راستای خلق حماسه سیاسی که با توجه به شرایط کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است رسانه های گروهی از جمله اصحاب رسانه استان به گونه ای عمل کرده اند که می تواند موجبات تحقق این مهم را در سطح استان فراهم کنند. کردلو یادآور شد: بسترهای لازم در ابعاد مختلف اجرایی انتخابات در سطح استان به گونه بسیار مناسبی فراهم شده است که امید می رود با حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای شاهد برگزاری انتخاباتی بی نظیر در کشور باشیم.
مصوبات شورای اطلاع رسانی و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان عملیاتی شود
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز در ادامه سخنان خود با تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات شورای اطلاع رسانی و کمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان، گفت: عملیاتی شدن تمامی مصوبات می تواند گامی بسیار مهم در راستای اجرای بهینه و مطلوب برنامه ها در سطح استان بوده و شور و نشاط لازم انتخاباتی را فراهم کند.

 

 

منبع:مهر

 

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۴
کد خبر : 24853
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »