پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پهباد حماسه دارای قابلیت های شناسایی، ‌مراقبت و حمله

atena92 اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
پهباد حماسه دارای قابلیت های شناسایی، ‌مراقبت و حمله

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت : پهباد حماسه قادر است هدفهای شناسایی و مراقبت و حمله را هر سه با هم ان

به گزارش دانش روز؛  سردار احمد وحیدی در سومین روز ازکنگره سه وزیر فرماندهی مهندسی جنگ و ۱۰۰۰ شهید وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح و در حاشیه مراسم رونمایی از پهباد حماسه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در سال حماسه، پهباد حماسه به میدان آمد، این هواپیما آخرین هواپیمای بدون سرنشین تولید شده صنعت دفاعی است.


وی افزود: اندیشمندان، دانشمندان و متخصصان این محصول را به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف تقدیم می کنند.

سردار وحیدی تصریح کرد: این پهباد قادر است هدفهای شناسایی و مراقبت و حمله را هر سه با هم انجام دهد.

 
وزیر دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: ‌این پهباد می تواند به انواع راکت ها و موشک  ها  مجهز شود و هم از نظر دید راداری و هم دید اپتیکی و نیز مدت ماندگاری آن در هوا می تواند توان جدید و ارزشمندی را به قدرت پرنده های بدون سرنشین و توان دفاعی نیروهای مسلح بیافزاید.

وی درباره پیام این رونمایی افزود: ملت ایران همواره همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، آماده حماسه آفرینی هستند و فرزندان ایران آماده اند تا در همه حوزه ها از جمله حوزه های دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و هر گونه دشمنی حماسه های بزرگی بیافرینند.

سردار احمد وحیدی با گرامیداشت یاد و جایگاه شهدا، شهادت و فرهنگ آن را قوی ترین سلاح در مقابل جنگ فرهنگی دشمن دانست و گفت: فرهنگ شهادت است که اسرائیل را به مذلت کشاند و استکبار جهانی را در ورطه سقوط هولناک قرار داده است.

وی افزود: توطئه های دشمن همه با فرهنگ شهادت خنثی می شود و دشمن هم بسیار تلاش می کند که این فرهنگ را از حوزه فرهنگ ملی خارج کند ولی این همایش و مانند آن نشان می دهد که ملت ما بر ارزش های بزرگ خود سخت پای می فشارد و هرگز اجازه تحقق توطئه های دشمن را نمی دهد.

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۲
کد خبر : 16271
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »