پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هفته ششم لیگ برتر

پنجمین پیروزی شاگردان قلعه نوعی در ورزشگاه آزادی

danesheroz7 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
پنجمین پیروزی شاگردان قلعه نوعی در ورزشگاه آزادی

دانش روز: آخرین دیدار هفته ششم با موفقیت تیم استقلال و کسب پنجمین پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر همراه بود

به گزارش سرویس ورزشی دانش روز،  تیم فوتبال استقلال تهران ، در چهارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر امروز یکشنبه، از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه آزادی  به مصاف تیم راه آهن سورینت رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ موفق به شکست این تیم شد.

در این دیدار تیم راه آهن که از حضور بازیکنانی همچون پیروز قربانی و وحید طالب لوکه سابقه حضور در تیم رقیب خود را داشتند، بهره میبرد ، در نیمه اول با تک گلی که توسط محمد قاضی در دقیقه ۱۲ به ثمر رسید ، در برابر یاران امیر قلعه نوعی نتیجه را واگذار کرد،

آبی پوشان نیمه دوم را با یک تعویض آغاز کردند، فرهاد مجیدی به جای محمد مهدی نظری وارد زمین شد و طبق روال همیشگی با تشویق فراوان هوادارن استقلال همراه شد.سرمربی استقلال  با آوردن فرهاد مجیدی به زمین مسابقه نشان داد که قصد عقب نشینی نداشته ودر نیمه دوم نیز  به حمله های خود ادامه خواهد داد. هرچند در دقایق ابتدایی نیمه اول شاگردان منصور ابراهیم زاده توپ و میدان را در اختیار داشتند و موفق به خلق حملاتی روی دروازه مهدی رحمتی شدند.
و موفق شدند در دقیقه ۵۲ با گل بهادر عبدی این دیدار را به تساوی بکشانند. اما درست ۱۵دقیقه بعد در حالی که هر دوتیم درگیر بازی هجومی بودند، بازیکن خارجی تیم استقلال ، ساموئل موفق شد بار دیگر تیم استقلال را پیش بیندازد. بازی با حمله های هر دو تیم ادامه پیدا کرد. سرنگونی فرهاد مجیدی در محوطه جریمه تیم راه آهن با  سوت محسن ترکی در دقیقه ۸۵  همراه شد و نشان دادن نقطه پنالتی از سوی این داور آب سردی بر پیکر شاگردان سخت کوش منصور ابراهیم زاده ریخت. جواد نکونام با به ثمر رساندن این ضربه پنالتی خیال هوادارن استقلال را راحت کرد.

دقایقی پس از این گل، سامان آقازمانی به دلیل خطای هند و دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

در پایان ساموئل بازیکن برتر این دیدار لقب گرفت و بهادر عبدی بازیکن اخلاق این دیدار شناخته شد.

این بازی پر گل در نهایت با پیروزی تیم استقلال همراه شد تا هواداران این تیم که تا دقایق پایانی به تشویق تیم خود پرداخته بودند با رضایت ورزشگاه را ترک کنند.

نکته جالب توجه این بازی تشویق ویژه محسن ترکی از سوی هواداران استقلال بود به طوری که پس از هر صحنه مشکوک و سوتی که بر خلاف تیم استقلال زده میشد ، هوادارن با شعار ” ترکی متشکریم” اورا مورد تشویق خود قرار دادند. بی شک کسر یک امتیاز از تیم محبوب این هوادارن بی تاثیر نبوده است!

 

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر : 54257
بازدیدها: 650

پاسخی بگذارید »