جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پشت پرده اظهارات مشکوک لیدر حلقه انحرافی فاش شد

danesheroz دی ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

شب گذشته جلسه ای با حضور تعدادی از بسیجیان و سخنرانی لیدر حلقه انحرافی برگزار شده که این نشست با حاشیه هایی همراه بوده است

پس از آغاز جلسه و بیان اظهارات لیدر حلقه انحرافی، تعدادی از حاضرین در جلسه که از حامیان چندی پیش رئیس جمهور بوده و با اقدامات گروهک انحرافی مخالف بودند به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و سوالاتی را پیرامون مواضع و برخی اقدامات لیدر حلقه انحرافی از وی پرسیده اند که فضای جلسه را چالشی تر کرد .
حاضرین در این جلسه به صورت گزینشی توسط اطرافیان آقای “م” دعوت شده بودند. در ادامه آقای “م” پاسخ های عجیبی را نسبت به سوالات مطرح شده بیان کرد .

وی در پاسخ به این سوال که علت اتخاذ مواضع انحرافی از سوی ایشان چیست اظهار داشت: من خودم از جنس شما بسیجی ها و هیئتی ها هستم  اما از آنجایی که رای دوم خردادی ها برای نگهداشتن دولت در سالهای آتی لازم بوده بنا داشتیم تا با بیان این نظرات و مواضع به هواداران اصلاح طلبان و مخالفان ، این پیام را انتقال دهیم که کارهایی را که خاتمی شعارش را داد ولی عملی نکرد، توسط احمدی نژاد صورت خواهد گرفت .

لیدر حلقه انحرافی در ادامه با بیان اینکه بخش زیادی از افرادی که پای صندوق های رای خواهند آمد همین جوانان و حامیان جریان دوم خرداد هستند اظهار داشت: به هر حال بیان کردن برخی صحبت ها و موج سازی ها از سوی بنده تنها به دلیل جذب هواداران اصلاحات بوده و برنامه ریزی ما جهت اخذ رای آنها در پای صندوق ها چاره ای جز اتخاذ این مواضع نداشت و الا مواضع من هم مثل شما بسیجی هاست .

گفتنی است رسانه ها از اسفندیار رحیم مشایی، علی نیکزاد، علی اکبر صالحی و غلامحسین الهام به عنوان گزینه دولت برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم خبر می دهند .

منبع: صراط
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۳
کد خبر : 2551
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »