دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پشت صحنه موتور جستجوی گوگل چه کسانی هستند؟

danesheroz دی ۳, ۱۳۹۱ ۰

گوگل در حالی بزرگ‌ترین موتور جستجوی جهان است که بسیاری از مدیران ارشد این شرکت روابط مستقیم با صهیونیست‌ها داشته و قوانین خود را طبق سیاست‌های صهیونیست‌ها تدوین می‌کند. به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ گوگل بزرگ‌ترین موتور جستجوی جهان است که روزانه بیش از میلیاردها جستجو در آن صورت گرفته و اطلاعات بسیاری را منتقل [&hellip

گوگل در حالی بزرگ‌ترین موتور جستجوی جهان است که بسیاری از مدیران ارشد این شرکت روابط مستقیم با صهیونیست‌ها داشته و قوانین خود را طبق سیاست‌های صهیونیست‌ها تدوین می‌کند.
به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ گوگل بزرگ‌ترین موتور جستجوی جهان است که روزانه بیش از میلیاردها جستجو در آن صورت گرفته و اطلاعات بسیاری را منتقل می‌کند. اما یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌ها و انتقادات صورت گرفته نسبت به گوگل عدم وفاداری به حفظ حریم خصوصی افراد بوده است. اسناد و مدارک زیادی مبنی بر همکاری گوگل با سازمان‌های جاسوسی آمریکا وجود دارد. یکی دیگر از موارد پیرامون یکی از پردر‌‌آمدترین شرکت‌های اینترنتی جهان رابطه تنگاتنگ مدیران گوگل با رژیم صهیونیستی و نفوذ سیاست‌های این رژیم در تبیین قوانین بزرگ‌ترین موتور جستجوی جهان است که در گزارش زیر به طور مفصل به آن پرداخته خواهد شد:
 گوگل چیست؟
گوگل پروژه‌ای تحقیقاتی بود که در ژانویهٔ ۱۹۹۶ توسط لری‌پیج و سرگئی‌برین، دو دانشجوی دکترای دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا رقم خورد. گوگل به طور تخمینی دارای بیش از یک میلیون سرور در سراسر جهان است و روزانه بیش از یک میلیارد درخواست جستجو در آن صورت می‌گیرد.
جستجوگر گوگل یک موتور در وب است که تحت مالکیت گوگل قرار دارد. گوگل از راه این وب‌گاه روزانه صدها میلیون دلار دریافت می‌کند. دامنهٔ اصلی این سایت سال در ۲۰۰۸،  ۱۳۵ میلیون بار بازدید شده‌ است. این موتور جستجو بیشترین بازدیدکننده در بین کاربران را دارد و روزانه چند صد میلیون بار به طرق مختلف استفاده می‌شود. مهم‌ترین هدف گوگل یافتن متن مورد نظر در میان صفحات وب است. اما انواع دیگر اطلاعات به وسیلهٔ قسمت‌های دیگر آن مثل جستجوی تصاویر گوگل، نیز مورد جستجو قرار می‌گیرند.

مدیران یهودی گوگل
لری‌پیچ Larry Page
همانند فیس‌بوک که مدیران ارشد آن یهودی بوده و رابطه نزدیکی با صهیونیست‌ها داشته‌اند، گوگل نیز مدیرانی دارد که با رژیم صهیونیستی رابطه‌ای نزدیک دارند.
وب‌گاهی یهودی در نقدی که توسط مارکوس جی فرید بر کتاب ثروت‌ستان (فرانک ۲۰۰۷) درباره پسرهای یهودی گوگل انجام گرفته بود، می‌نویسد: اقتصاد جهانی در طول چهل سال گذشته به طور گسترده‌ای متفاوت شده است و امروز میلیاردرهای جدید همچون پسرهای یهودی گوگل، سرگئی برین و لری پیچ در کنار هزاران نفر دیگر نقش اساسی در این زمینه داشته‌اند، حتی می‌توان گفت که لری پیچ که عنوان مشترک رییس گوگل را نیز با خود دارد ارتباطات خانوادگی در اسراییل دارد. نشریه بنای‌بریس، ارگان رسمی یکی از قدرتمندترین سازمان‌های یهودی جهان در بهار سال ۲۰۰۶ در مقاله‌ای با عنوان استادان جستجو می‌نویسد که لری پیج که مادرش گلوریا یک یهودی است.
یکی از بزرگ‌ترین مجلات یهود در مقاله خود با نام استادان جستجو در بهار سال ۲۰۰۶ اذعان می‌کند: پدربزرگ مادری لری، یکی از اولین شهرک‌نشینان سرزمین‌های اشغالی بود.
سرگئی برین
سرگئی برین نیز که هم‌اکنون مدیر تکنولوژی شرکت محسوب می‌شود در یک خانواده یهودی در مسکو به دنیا آمد. خانواده برین در سال ۱۹۷۹ و زمانی که وی شش سال داشت به آمریکا مهاجرت کردند. ثروت وی در سال ۲۰۱۱ بالغ بر ۱۶/۷ میلیارد دلار برآورد شد. شایان ذکر است که لری پیج نیز دارای همین میزان ثروت است. نود و نه درصد از ثروت گوگل از آگهی‌های تبلیغاتی این شرکت تأمین می‌شود. در سال مالی ۲۰۰۶ این شرکت از محل آگهی‌های بازرگانی ۱۰/۴۹۲ میلیارد دلار درآمد کسب کرد. هم‌اکنون ارزش خالص شرکت گوگل بالغ بر ۱۹۰ میلیارد دلار است.
اولین کارمند گوگل نیز یک یهودی است. سوزان ووجیکی از خانواده‌ای یهودی بوده و مادرش، یک مبلغ یهودی است. خواهر وی Anne Woicicki همسر سرگئی‌برین یکی از موسان گوگل است.
به گزارش وب‌سایت صهیونیستی ها‌آرتص، آن ووچیکی متخصص بیوتکنولوژی است که در سال ۲۰۰۷، طبق آیینی یهودی با سرگی برین یکی موسسان گوگل ازدواج کرد.
جاستین روزنستاین Justin Rosenstein:
جاستین روزنستاین، یکی از مهندسان ارشد گوگل بود که سه سال به عنوان مدیر بخش محصولات این غول جستجو کار می‌کرد. او یکی از کارمندانی بود که مارک‌زوکربرگ مدیر فیس‌بوک، وی را از گوگل در سال ۲۰۰۷ از گوگل به شرکت خود آورد. در سال ۲۰۰۸، روزستاین فیس‌بوک را برای تاسیس شرکتی نوین ترک کرد.
شرلی سندبرگ Sheryl Sandberg
شرلی سندبرگ در گشته نایب رییس سرویس جهانی پروژه‌ها و فروش آنلاین گوگل بود. در اوایل سال ۲۰۰۸، او گوگل را ترک کرد تا نفر دوم فیس‌بوک شود.
شرلی سندبرگ، در حال حاضر مدیر اجرایی امور عملیاتی فیس‌بوک است. او فروش، تجارت و تبلیغات فیس‌بوک و منابع انسانی این شرکت را بر عهده دارد.
شرلی‌سندبرگ روابط خوبی با جوامع یهودی دارد، او زمانی همکار دانیل سوکاچ، رییس موسسه یهودیان سان‌فرانسیسکو است.
او همچنین از فعالیت‌های جامعه یهودی مرکز جاشمن مرکزی که روابط اسراییلی دارد برقرار کرده است. این مرکز در رابطه با روابط اسراییلی خود می‌نویسد:
ماموریت ما استحکام روابط میان یهودیان آمریکا و جامعه اسراییلی است.
Elliot Schrage
یهودی دیگر که در گوگل مشغول بوده Elliot Schrage است. وی از سال ۲۰۰۵ به عنوان نایب رییس روابط عمومی گوگل کار می‌کرد. اما در سال ۲۰۰۸ به فیس‌بوک رفت. شراگ قبل از اینکه به عضویت گوگل دربیاید، به عنوان یک مقام ارشد در شورای روابط خارجی آمریکا که روابط نزدیکی با اسراییل دارند کار می‌کرد.
اودی منبر Udi Manber
اودی منبر Udi Manber، یک اسراییلی از دانشگاه Technion Institute، از سرزمین‌های اشغالی است. او در سال ۱۹۹۸، به یکی از مقامات ارشد یاهو تبدیل شد.
در سال ۲۰۰۲، به آمازون ملحق شد. آمازون یکی از وب‌سایت‌های طرفدار اسراییل است.

رابطه گوگل با رژیم صهیونیستی
روزنامه صهیونیستی ها‌آرتص در مارس سال ۲۰۰۸ در خبری اعلام کرد که بنیان‌گذاران گوگل و فیس‌بوک در کنفرانس بیت‌المقدس شرکت خواهند کرد. طبق این خبر، مارک زوکربرگ رییس فیس‌بوک و سرگی برین یکی از دو مدیر عامل گوگل و سوزان داکر رییس یاهو به سرزمین‌های اشغالی سفر کردند.

منبع : تازه ها

یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۸
کد خبر : 1668
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »