یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پشت صحنه برکناری سردار مشخص شد/ دایی هم می‌رود؟

danesheroz7 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
پشت صحنه برکناری سردار مشخص شد/ دایی هم می‌رود؟

دانش روز:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پشت صحنه برکناری مدیرعامل این باشگاه پرده‌برداری کرد

به گزارش دانش روز، محمد رویانیان پیش از سفر به روسیه در جلسه ای با محمد عباسی از برکناری خود مطلع شد و این قول به وی داده شد که در هیئت مدیره بماند.

طبق اخبار رسیده از وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون شطرنج که یکی از گزینه‌های جانشینی محسوب می شد انتخاب شده و در پایان جلسه فردا به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد.

با وجود حمایت های اخیر بازیکنان، هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس،‌ رویانیان شانسی برای بازگشت ندارد؛ با این حال علی دایی، سرمربی سرخ‌پوشان امروز در مصاحبه‌ای عنوان کرد که در حالی که روی رویانیان در این چند سال سرمایه‌گذاری شده است و تازه مدیر ورزشی شده است باید مثل آب‌خوردن کنار گذاشته شود متأسفانه مسائل سیاسی پشت صحنه است. حال اینکه منظور علی دایی دقیقا چه افرادی یا چه گروه‌هایی هستند را باید منتظر ماند و دید که در چند روز آینده مشخص خواهد شد یا خیر.

پس از قطعی شدن جدایی رویانیان از پرسپولیس صحبت‌هایی مبنی بر جدایی دایی هم از این تیم به گوش می‌رسد؛ مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با کنار رفتن احتمالی وی آیا علی دایی هم از پرسپولیس جدا خواهد شد، تاکید کرد: من در سفر به روسیه خیلی تلاش کردم تا بتوانم دایی را توجیه کنم. اتفاقا من در این سفر توانستم بیشتر دایی را بشناسم. او هم انسان باهوش و هم مقتدری است و پرسپولیس را دوست دارد. من از دایی خواهش کردم فقط به خاطر پرسپولیس ماندگار شود. دایی مربی بزرگی است که می‌تواند پرسپولیس را حفظ کند و با این تیم به آرامش برسد. امیدوارم او در پرسپولیس بماند.

به هر حال باید دید که در جند روز آینده این داستان به کجا ختم می‌شود و پرسپولیسی‌ها چه زمانی روی آرامش را به خود می‌بینند؟

 

 

 

منبع:سراج۲۴

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
کد خبر : 32870
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »