شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پست جدید مرضیه وحید دستجردی

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰

وزیر سابق بهداشت، رییس شورای راهبردی حوزه سلامت و رفاه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی شد

به گزارش دانش روز ؛ دکتر مرضیه وحید دستجردی که پس از برکناری از وزارت بهداشت به بیمارستان آرش تهران برگشته بود ، از سوی کاظم جلالی ، رییس مرکز پژوهش‌های مجلس به عنوان مشاور رییس و رییس شورای راهبردی حوزه سلامت و رفاه این مرکز منصوب شد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر مرضیه وحید دستجردی

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون، با عنایت به صلاحیت علمی، تجربه، تخصص و تعهد شما به موجب این حکم سرکار عالی را به عنوان مشاور رئیس و رئیس شورای راهبردی حوزه سلامت و رفاه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم. امید است با استفاده از ظرفیت‌های موجود و بهره‌گیری از صاحبان خرد و تجربه در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خصوصا حوزه تقنین موفق باشید.

دستجردی در حالی رییس شورای راهبردی سلامت و رفاه مرکز پژوهش های مجلس شده است که در چند ماه گذشته پیشنهاداتی که برای شرکت در انتخابات شورای شهر و همچنین انتخابات میان دوره ای مجلس داشت را نپذیرفته بود.

او درباره حضور مرکز پژوهش های مجلس به خبرآنلاین گفت: “قوه مقننه در راس قواست و در برنامه ریزی، تنظیم بودجه و سیاست گذاری های کلان نقش بسیار مهمی دارد. همچنین نقش نظارتی بر دستگاه های اجرایی را هم برعهده دارد، به همین دلیل پذیرفتم در شورای راهبردی حوزه سلامت و رفاه مرکز پژوهش‌های مجلس فعالیت کنم.”

دستجردی همچنین با تاکید بر پژوهشی بودن این فعالیت جدید گفت: “در بخش سلامت، کارشناسان بسیار خوب و زبده ای در کشور داریم که با کمک آنها و همچنین گروه های پزشکی مختلفی که در مجلس حضور دارند امیدوارم بتوانیم در تنظیم و پیش برد سیاست های راهبردی سلامت که دغدغه مردم و نظام است، مفید باشیم.”

گفتنی است دستجردی سابقه نمایندگی مردم تهران در دوره چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی را هم دارد.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵
کد خبر : 17742
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »