چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پست الکترونیکی برای ارتباط با رییس نمایشگاه کتاب راه اندازی شد

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
پست الکترونیکی برای ارتباط با رییس نمایشگاه کتاب راه اندازی شد

تهران – پست الکترونیکی برای ارتباط مستقیم با رییس بیست وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران راه اندازی شد

بازدید کنندگان می توانند طی برپایی نمایشگاه کتاب از طریق پست الکترونیک به نشانی namayeshgah26@farhang.gov.ir به صورت مستقیم با ˈعلی اسماعلییˈ رییس بیست وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارتباط برقرار کنند.

** مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری با چهار اثر در نمایشگاه کتاب
به نقل از ایرنا
چهار رمان و مجموعه داستان با عناوین ˈسفر به گرای ۲۷۰ درجهˈ، ˈهاتˈ، ˈآنک آن یتیم نظر کردهˈ و مجموعه داستان ˈداستانی که تمام نمی شودˈ از انتشارات سوره مهر در بیست وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود .

بیست وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.

** سومین شماره فصلنامه علمی – تحقیقاتی ˈنامه ایران و اسلامˈ منتشر شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی سومین فصلنامه علمی – تحقیقاتی ایران شناسی و اسلام شناسی با عنوان ˈنامه ایران و اسلامˈ را منتشر کرد.

این فصلنامه در راستای اهداف کتابخانه ملی و بمنظور در دسترس قراردادن منابع برای بهره برداری محققان و پژوهشگران و معرفی آثار ایران شناسان و اسلام شناسان خارجی پیرامون فرهنگ و تمدن غنی کشور منتشر می شود.

مطالب این شماره که در دو بخش ایران شناسی و اسلام شناسی سامان یافته، مشتمل بر دو مصاحبه و گفت وگو با یک ایران شناس و یک اسلام شناس خارجی، ۱۲ مقاله علمی و تحقیقی، کتاب های تازه منتشر شده در زمینه ایران شناسی و اسلام شناسی در خارج از کشور و نیز تازه ترین گزارش ها و اخبار فعالیت ها و نشست های علمی ایران پژوهی و اسلام پژوهی در داخل و خارج از کشور است.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹
کد خبر : 13612
بازدیدها: 180

پاسخی بگذارید »