چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پزشکان به بیمه‌ها اعتمادی ندارند/ رومیزی پزشکان تبدیل به زیرمیزی شده است

28 danesheroz اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲ ۰

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اینکه پزشکان به بیمه‌ها اعتماد ندارند، علت آن را تأخیر پرداخت حق‌الزحمه آنها ازسوی بیمه‌ها عنوان کرد

احمد آریایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پانا، درباره طرح پزشک خانواده با بیان این‌که در سال جاری منابعی برای طرح پزشک خانواده درنظر گرفته شده، افزود: طرح پزشک خانواده موجب می‌شود تا هزینه کمتری از جیب مردم پرداخت شود و تمامی افراد در جامعه دسترسی آسان به پزشک خواهند داشت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پزشکان به بیمه اعتماد ندارند، گفت: پزشکان به بیمه اعتماد ندارند و علت آن، تأخیر پرداخت حق‌الزحمه آن‌ها ازسوی بیمه‌هاست.

نماینده ملایر با اظهار اینکه در صورتی‌ که بیمه‌ها هزینه پزشکان را به‌موقع بپردازند، آن‌ها نیز تشویق می‌شوند تا با بیمه‌ها همکاری کنند، تصریح کرد: همکاری بیمه‌ها با پزشکان به‌نفع مردم است و موجب می‌شود تا هزینه کمتری از جیب آنها پرداخت شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اینکه رومیزی تبدیل به زیرمیزی شده است، افزود: هرقدر بیمه‌ها بیشتر تقویت شوند، هزینه‌ها نیز از جیب مردم در هنگام خدمات درمانی کمتر خرج می‌شود.

وی افزود: حمایت بخش دولتی از پزشکان و پرداخت هزینه به‌موقع بیمه‌ها به آنها موجب می‌شود تا این پدیده که به معضل تبدیل شده از بین برود.

آریایی‌نژاد با بیان این‌که ساختار بیمه‌ها باید تغییر کند، گفت: اگر بیمه‌ها در پرداخت هزینه پزشکان به‌موقع اقدام کنند و آنها مجبور نباشند برای دریافت پول خود مدت‌ها معطل بمانند، قطعاً پدیده زیرمیزی ازبین می‌رود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی اوقات برخی ازمسئولان به‌دلیل اختلافات سطحی با یکدیگر بداخلاقی می‌کنند که همین امر، زمینه‌ساز بدبینی می‌شود.

آریایی نژاد با اعلام اینکه همه مسئولان، در هر سمت و مقامی که هستند، باید به‌منظور رفع مشکلات و موانع تلاش و به‌شدت از بداخلاقی‌ها دوری کنند، تصریح کرد: نقاط قوت و ضعف قابل‌انکار نیست و هر انسانی ممکن است ضعف‌هایی داشته باشد و بر همین اساس، باید در عملکرد و رفتار، ضعف‌ها را ازبین ببرد و نقاط قوت را تقویت کند.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲
کد خبر : 16684
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »