سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز ، حماسه البرز / 7

پر شدن دو صندوق در یک ساعت اول/ رای می دهم تا پای دشمن به این کشور باز نشود

28 danesheroz خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
پر شدن دو صندوق در یک ساعت اول/ رای می دهم تا پای دشمن به این کشور باز نشود

دانش روز : مردم و عوامل اجرایی انتخابات نظرات و حرفهای جالبی در مورد انتخابات داشتند

به گزارش خبرنگار سیاسی دانش روز ، امروز مردم استان البرز حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای دارند و این حضور نوید بخش رقم زدن حماسه دیگری است و مردم ولایی و انقلابی این استان در آستانه عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و خلق حماسه سیاسی هستند ، گفتگوی خبرنگاران دانش روز با تعدادی از عوامل اجرایی و مردم حاضر در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) جهانشهر کرج ، حاکی از نظرات جالب این عزیزان می باشد .

سید حمید میران نماینده فرمانداری کرج در مسجد رسول اکرم (ص) از حضور پر شور مردم در ساعات اولیه اخذ رای تقدیر کرد و گفت : فکر نمی کردیم از اول صبح  حضورمردم این طور باشد ، معمولا اول صبح خلوت تر است اما دو صندوق رای ما در یک ساعت اول پر شده اند.

میران در پاسخ به خبرنگار دانش روزمبنی برانتظارشما از رییس جمهور آینده ، افزود : مهمترین چیزی که رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند و کاندیدا هم مطرح کردند بحث اقتصادی بود که بحث روز کشور نیز هست .

IMG_7737

به سراغ رای اولی ها رفتیم که در ساعات اولیه برای دادن رای آمده بودند و از آنها پرسیدیم انگیزه شما برای شرکت در انتخابات چیست؟ … در پاسخ گفتند شرکت درانتخاب یک وظیفه ی عمومی است که به گردن ماست.

آنها با شورو شوق بسیاراز رییس جمهورآینده خواستند که کف خواسته های جوانان را برآورده کند و به مشکلات جوانان رسیدگی کند .

IMG_7710

سهیل ربیعی یکی از بازرسین مسجدرسول اکرم ( ص) در گفتگو با خبرنگار ما گفت: رای دادن وظیفه شرعی هر ایرانی است و برای ارتقا سطح کشور و مقابله با دشمنان خارج از کشور همه باید در انتخابات شرکت کنند .

وی اظهار داشت : بدون مشارکت حق هیچ اعتراضی نداریم  و با حضور است که می توان کشور را به شکوفایی رساند .

ربیعی در ادامه از رییس جمهور آینده خواست از مشاورهای متخصص و خوب استفاده کند چرا که با مدیریت خوب است که می توانیم بهره برداری لازم را داشته باشیم .

IMG_7697

پدر گرامی شهیدی با ما مصاحبه نکرد فقط یک جمله گفت : باید رای بدهم تا پای دشمن به این کشور نرسد .

IMG_7756

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۹
کد خبر : 26930
بازدیدها: 428

پاسخی بگذارید »