جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرچمدار ایران مصدوم شد

danesheroz7 تیر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
پرچمدار ایران مصدوم شد

دانش روز:سرپرست تیم ملی فوتسال از عدم حضور وحید شفیعی در دیدار مقابل چین در مرحله یک‌چهام نهایی بازی‌های داخل سالن آسیایی خبر داد

به گزارش دانش روز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مصطفی عمادی درباره شرایط تیم ملی فوتسال ایران عنوان کرد: امروز آخرین تمرین خود را ساعت ۱۲ به وقت تهران و ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت کره‌جنوبی برگزار خواهیم کرد و آماده می شویم تا به مصاف تیم قدرتمند چین برویم.

وی افزود: با توجه به بازی‌های دوستانه و تورنمنتی که در کشور چین برگزار شده بود، کادر فنی این تیم را به طور کامل آنالیز کرده و کاملا به نقاط ضعف و قوت این تیم واقف است. بر همین اساس امیدوار هستیم تا پیروزی هایی که مقابل چین در تورنمنت و بازی دوستانه به دست آوردیم را دوباره تکرار کنیم.

سرپرست تیم ملی درباره آخرین وضعیت ملی پوشان خاطرنشان کرد: به جز وحید شفیعی که آسیب دیدگی جدی دارد و تحت نظر کادر پزشکی است، دیگر بازیکنان مشکلی نداشته و برای بازی فردا آماده هستند. در خصوص محمد کشاورز نیز به این نکته باید اشاره کنم که مشکلی ندارد اما به صلاحدید کادر پزشکی و کادر فنی، در بازی روز گذشته حضور نداشت تا بدون مشکل و با آمادگی کامل در برابر چین به میدان برود.

عمادی افزود: ان شاالله با پیروزی مقابل چین در مرحله نیمه نهایی با برنده تیم های لبنان و تایلند به رقابت خواهیم پرداخت. تیم ایران از بازیکنان با پتانسیلی برخوردار است و ما امیدوار هستیم تا بهترین نتیجه را در این دوره از بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی بگیریم.

تیم ملی فوتسال ایران فردا چهارشنبه ۱۲ تیرماه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف تیم چین می رود.

ملی پوشان پیش از این با کسب دو پیروزی در مقابل تیم های امارات و عراق با ۶ امتیاز به عنوان سرگروه به مرحله بعدی بازی‌ها راه یافته بودند.

سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۶
کد خبر : 33846
بازدیدها: 250

پاسخی بگذارید »