سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پروین در نود : مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم

danesheroz اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
پروین در نود : مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم

گفت و گوی ویژه نود با علی پروین در برنامه ی نود یکی از موضوعات جالب نود این هفته بود

برنامه ی نود دوشنبه شب ، مانند همیشه با حواشی جالبی همراه بود:

دانیال داوری: به کلاس می روم تا فارسی یادبگیرم
دوربین نود به سراغ دانیال داوری دروازه بان تیم ملی ایران در آلمان رفته تا گزارشی جالب از او تهیه کند.
داوری از اولین تجربه اش در تیم ملی ایران گفت : حضور در اردوی تیم ملی برایم روزهای خوبی بود چون دوستان خیلی خوبی پیدا کردم و بچه ها خیلی برخورد خوبی با من داشتند.
گزارشی که از دانیال پخش شد کاملا به زبان آلمانی بود وبا صدای دوبله شده ترجمه شده بود دروازه بان تیم ملی در باره توضیح داد :راستش من فارسی بلد نیستم چون در خانه فارسی حرف نمی زنیم.

دانیال داوری از تلاش اش برای یادگیری زبان فارسی خبر داد : از سال قبل شروع کردم به کلاس فارسی رفتن اما هنوز خیلی فارسی ام خوب نیست. همه امیدم این است که بزودی بتوانم زبانم را خوب کنم.
وی از شرایط حضور اش در تیم ملی گفت : در اردوی تیم ملی هم اولش فکر می کردم شرایط سخت ی باشد ، به هر حال به یک کشور غریب رفته بودم و هیچ کس را نمی شناختم اما همه با من خوب بودند.
برای ارتباط گرفتن با بچه های تیم ملی از زبان انگلیسی کمک گرفتم و با آنها ارتباط گرفته و زمانی که اشکان دژاگه آمد ، حرف هایم را ترجمه می کرد ، راستش شرایط بعد از مدتی این قدر خوب شده بود که دلم نمی خواست اردوی تیم ملی را ترک کنم.

بلاخره نهاد های بالاتر به فساد فوتبال رسیدند
در برنامه ۹۰ شب گذشت که بیشترین محور موضوع اش پیگیری مشکلات لیگ دسته یک بود در ادامه ی برنامه ی هفته ی گذشته که در مورد اتفاقات اخیر لیگ دسته یک این بحث پیگیری شد.
فردوسی پور شب گذشته خبر از حضور نهادهای بالاتر به بحث فساد در فوتبال را داد ،فردوسی پور تاکید کرد که رسانه ها موضوع را اعلام می کنند،فدراسیون نتایج را تغییر می دهند ولی پیگیری ماجرا و اقرار گرفتن از بازیکنان به نهادهایی بالاتر مربوط می شود ،که خوشبختانه نهادی بالاتر به ماجرای فساد در فوتبال ورود جدی کرده اند.

مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم
با توجه به این موضوع که علی پروین سه شنبه شب به اتفاق دبیر کل فدراسیون فوتبال برای حضور در مزاسم ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا عازم مالزی خواهد شد ،برنامه ی نود گزارشی ویژه از او در دفترش گرفته بود قسمت های از این گزارش کمی متفاوت علی پروین با نود:
-من از زمین خاکی های عارف شروع کردم عقلمان نمی رسید تیم ملی چیست.با توپ پلاستیکی بازی می کردیم. ی که مرحوم امیر آصفی آمد و گفت بیا زمین بی سیم تمرین من که نمی دانستم تمرین چیست نرفتم بعد هفته ی بعد خودش آمد دنبالم .

-اولین پولی که گرفتم از پیکان بود ، ۲۰ هزار تومان رفتم خونه،بابام گفت دزدیدی . ما رو ۱۱ شب برد دم در خونه نادر لطیفی که چرا این پول را به پسره من داده اید ؟؟!!

-انقدر این پول زیاد بود که این پول را کف اتاق می چیدم و روی اش غلط می خوردم..
-پدر من کله پاچه ای داشت در بهترین جای بازار.عاشق کله پاچه هستم .صبح تا ظهر آنجا کله پاچه می خوردم.ظهر هم می رفتیم تمرین.
-یادم است بازی ایران با فرانسه بود.خبرنگار از من سوال کرد که پلاتینی را چطوری می خواهید مهاراش کنید؟گفتم پلاتینی باید بیاید من را مهار کند.
-بازیکن باید جنبه داشته باشه.تا بازی می کنند مویشان را بلند می کنند.من از اول ریشم را یک ماه به یک ماه می زدم.الانم اگر می زنم چون سفید شد ه است .خانم ها می گویند خوش تیپی.
-خدا بیا مرزد مادرم را می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم.
-لقب ویژه استقلالی ها را آن اواخر بیاد دارید ؟ پروین کدام لقب؟آهان علی دنبه؟!
-جدیدا مثل اینکه یک سریالی هست به نام حریم سلطان.مدام به من می گویند که نگاه کن.گفتم نه بابا این سلطان پاک آبروی ما را برده.

سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۳۷
کد خبر : 13648
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »