یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرونده فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت دیجیتالی می شود

danesheroz1 شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
پرونده فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت دیجیتالی می شود

دانش روز: معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت از تبدیل اسناد و مدارک کاغذی فارغ التحصیلان این دانشگاه به پرونده دیجیتالی خبر داد و گفت: در مرحله اول۶۰ هزار پرونده فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت دیجیتالی می شود

به گزارش دانش روز، دکتر محمد فتحیان گفت: امسال مقرر شده است تمامی پرونده‌های دانش‌آموختگان (قریب به ۶۰ هزار پرونده) به پرونده‌های دیجیتالی تبدیل شود.

وی افزود: درحال حاضر بخشی از پرونده‌ها انتخاب و دیجیتالی شده که این روند همچنان ادامه دارد. این کار برای اولین بار در دانشگاه صورت گرفته که موجب تسریع فرآیندهای دانش‌آموختگی و پاسخگویی به نامه‌ها شود.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت افزود: در مرحله اول پرونده فارغ التحصیلان سال‌های اخیر که مراجعه کننده بیشتری دارد دیجیتالی می شود و سپس مرحله به مرحله دیجیتالی شدن پرونده های فارغ التحصیلان دانشجویان سالهای قبل در دستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: سال تحصیلی جاری نیز تمام پرونده های فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت دیجیتالی شده و این فرایند دیجیتالی شدن پرونده های دانش آموختگان از پرونده فارغ التحصیلان سال ۹۱ و سال های قبل از آن انجام می شود.

منبع:مهر

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۶
کد خبر : 58264
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »