شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرورش انگور با طعم پشمک! + عکس

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
پرورش انگور با طعم پشمک! + عکس

دانش روز: کشت و پرورش میوه های مختلف نیاز به تخصصی دارد که تنها کشاورزان کارآمد از آن برخوردار هستند. آن ها با انجام کارهای مختلف و از روش های گوناگون می توانند میوه های مختلف را در یک باغ با شرابط ابی و خاکی درست پرورش دهند

به گزارش  دانش روز، انگور یکی از میوه های تابستانی است که طرفداران بسیاری در تمامی دنیا دارد و مزه آن با توجه به رنگ و شکل انگور متفاوت است اما همیشه هر گونه آن طعمی مخصوص به خود دارد و از یک چارچوب خاص خارج نمی شود.

“دیوید کین” کشاورزی است که به تازگی توانسته به طعمی تازه در انگورهای خود بسازد و قصد دارد آن ها با طعمی مشابه با پشمک وارد بازار کند. او با کمی تغییر در نشا اصلی این میوه توانسته است به این طعم جدید و البته جذاب دست پیدا کند.

این کشاورز گفته است که این انگور خواص تمامی انگورها را در خود جای داده است و همچنین شیرینی آن به اندازه یک پشمک نیست ولی مزه آن را کاملا القا خواهد کرد. او هدف خود از درست کردن این انگور را نشان دادن نحوه سالم سازی تنقلات اعلام کرده است.

این مرد با کمک چندین مهندس کشاورزی و سازمان های محیط زیستی پس از ۱۲ سال تحقیق و تلاش توانسته است این انگورها را درست کند. آن ها قصد دارند محصول زیادی را امسال وارد بازار کنند و البته از این پس هدف خود را درست کردن انگورهایی با طعم شکلات یا آبنبات های محبوب خواهند گذاشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
کد خبر : 48445
بازدیدها: 400

پاسخی بگذارید »