پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همزمان با روز قدس صورت مي گيرد:

پرواز بادبادک‌ های آزادی خواهی قدس در آسمان کرج

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
پرواز بادبادک‌ های آزادی خواهی قدس در آسمان کرج

دانش روز: مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج از برپایی ایستگاه‌های شادمانه ویژه کودکان به مناسبت روز قدس خبر داد

 
به گزارش دانش روز، حسین یوسفی با بیان اینکه طبق گفته مقام معظم رهبری نام روز قدس باید هر ساله در دنیا زنده نگه داشته شود، گفت: ایستگاه های شادمانه نیز با هدف نهادیه شدن نام و ارزش‌های روز قدس در اذهان کودکان برپا می شود.

یوسفی با اشاره به اینکه این ایستگاه‌ها همزمان با روز جهانی قدس که جمعه پایانی ماه مبارک رمضان به نام آن مزین شده است، در معابر واقع در مسیر راهپیمایی روز قدس برپا خواهد شد،‌ این مسیرها را شامل میدان توحید، میدان شهدا، سه راه امام‌زاده حسن(ع) و سه راه دانشکده عنوان کرد.

وی افزود: در این ایستگاه‌ها که از ساعات اولیه صبح و همزمان با آغاز راهپیمایی فعال خواهد بود برنامه‌های شاد و متفاوتی برای کودکان و نوجوانان به اجرا در می‌آید.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج این برنامه‌ها را شامل نقاشی، موسیقی، عروسک گردانی دانست و ادامه داد: همچنین کودکان می توانند با حضور در این ایستگاه‌ها در مراسم بادبادک بازی و مسابقه شهروندی که ویژه این گروه سنی طراحی شده شرکت نمایند.

این مسئول حضور شخصیت ‌های بنام عرصه کودک و نوجوان در این پایگاه‌ها را نیز یادآور شد و گفت: خاله ترانه و خاله شیرین از میهمانان ویژه این ایستگاه‌های شادمانه خواهند بود.

یوسفی این اقدام را با همکاری معاونت فرهنگی – اجتماعی شهرداری کرج و به همت سازمان فرهنگی – ورزشی عنوان کرد و از همشهریان خواست با حضور در این سیل عظیم و خروشان،‌ صدای اعتراض خود را نسبت به هر گونه ظلم و تعدی به گوش جهانیان برسانند.

منبع:کامنا
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۰
کد خبر : 44952
بازدیدها: 251

پاسخی بگذارید »