پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرسپولیس و انصاری‌فرد منتظر مجوز دایی

danesheroz2 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
پرسپولیس و انصاری‌فرد منتظر مجوز دایی

دانش روز: علی دایی هنوز برای حضور دوباره کریم انصاریفرد در تیم پرسپولیس چراغ سبز نشان نداده است

به گزارش دانش روز،  پس از آنکه کریم انصاریفرد در چند مصاحبه به نوعی برای حضور دوباره در پرسپولیس تمایل نشان داد، حرکاتی از سوی مسئولان پرسپولیس آغاز شد.

موضوع به قدری جدی بود که افراد نزدیک به تیم و حتی خود شیرینی از قریب الوقوع بودن حضور دوباره انصاریفرد خبر دادند، اما این حضور با اشکالی روبرو شد که هنوز برطرف نشده است.

مسئله اصلی حالا جدا از مواردی که طرفین باید بر سر آن به توافق برسند مجوز علی دایی است.

منابع غیر رسمی می گویند اگر علی دایی بخواهد، باشگاه این بازیکن را برمی گرداند اما خود علی دایی با ۲ مسئله روبروست.

اولین مسئله با استدلال علی دایی این است که کریم انصاریفرد در روزهای آماده سازی که دیگر بازیکنان پشت سر گذاشتند، کنار تیم نبود و این مسئله می تواند تأثیر نامطلوب روی دیدگاه بازیکنان بگذارد تا در آینده برای کم کاری و فرار از تمرین بهانه داشته باشند.

موضوع مورد بحث دیگر که به نقل از علی دایی مطرح می شود و در جریان مذاکرات پرسپولیس با خلعتبری و یکی ۲ بازیکن شاخص دیگر مانند جباری و آندرانیک تیموریان به گوش رسید، این بود که بنابر باور علی دایی، صرف هزینه غیر متعارف برای به خدمت گرفتن یک بازیکن خاص، می تواند رابطه بین بازیکنان را ملتهب کرده و آن یکدستی که وی خواهانش است را تهدید می کند.

در این باره بعضی منابع غیررسمی حتی مطرح می کنند که با وجود اعلام آمادگی باشگاه، علی دایی خود مانع از پرداخت رقمهای عجیب برای به خدمت گرفتن بعضی بازیکنان شده و دلیل این امر را نگرانی بابت دلسردی و کم انگیزگی سایر بازیکنان و بوجود آمدن اختلاف در تیم خوانده است.

با این اوصاف دایی اگر از مورد اول و از دلخوری خود هم بگذرد، این بحث وجود دارد که آیا شرایط رقم قرارداد انصاریفرد از نظر وی چه خواهد بود؟

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۲
کد خبر : 35962
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »