دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرسپولیس با درخشش خلعتبری، ذوب آهن را شکست داد

danesheroz1 آذر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
پرسپولیس با درخشش خلعتبری، ذوب آهن را شکست داد

دانش روز: محمد رضا خلعتبری با گل هایی که برای تیم پرسپولیس به ثمررساند پیروزی تیمش برابر ذوب آهن را رقم زد

به گزارش دانش روز، دراین دیدار که با نتیجه دو بر یک به پایان رسید هر دو گل تیم پرسپولیس را محمد رضا خلعتبری در دقایق ۲۰ و ۵۸ به ثمررساند و قاسم حدادی فر در دقیقه ۴۸ برای تیم ذوب آهن گلزنی کرد.

با کسب این پیروزی و هر سه امتیاز این بازی تیم پرسپولیس ۳۰ امتیازی شد و جای تیم استقلال را در رده سوم جدول رده بندی گرفت.

شاگردان علی دایی که هفته گذشته برابر تیم تراکتورسازی تبریز مغلوب شده و به یکباره از رده نخست به رده پنجم سقوط کرده بودند، برای جبران آن نتیجه و رسیدن به صدر جدول به هر سه امتیاز این بازی نیاز داشتند.

برخلاف انتظار، دقایق ابتدایی این بازی به بازیکنان تیم ذوب آهن تعلق داشت و حملات بازیکنان این تیم را دو بار نیلسون با عکس العمل های به موقع خود دفع کرد.

در ادامه بازیکنان تیم پرسپولیس به خود آمده و آنان نیز دو موقعیت گلزنی بدست آوردند که با بی دقتی مهاجمان این تیم این فرصت ها از دست رفت و این روند تا دقیقه ۲۰ ادامه داشت.

در این دقیقه محمدرضا خلعتبری پشت محوطه جریمه تیم ذوب آهن اصفهان، یک توپ دریافت کرد و با جا گذاشتن مدافع پیش رو با ضربه بغل پای راست دروازه تیم ذوب آهن را باز کرد.

در ادامه این بازی، بازیکنان دو تیم چندین بار صاحب موقعیت گلزنی شدند اما هر بار این فرصت ها به دلیل بی دقتی مهاجمان از یک سو و درخشش دروازه بان های دو تیم از دست رفت تا این نیمه با همین نتیجه به پایان برسد.

نیمه دوم را باز هم شاگردان لوکا بوناچیچ طوفانی آغاز کردند و سرانجام حملات این تیم خیلی زود نتیجه داد و ذوب آهن دردقیقه ۴۸ به گل رسید.

در این دقیقه قاسم حدادی فر با پاس دقیقی که شاهین بیاتی نیا در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق دروازه نیلسون را باز کرد.

در ادامه بازیکنان پرسپولیس حملات زیادی را به روی دروازه میلان میهاتویچ طراحی کردند و دردقیقه ۵۸ بار دیگر محمد رضا خلعتبری از حرکتی که در میانه های زمین آغاز شد با دریافت توپ به یکباره مدافعان ذوب آهن را جا گذاشت و با شوتی زیبا که از فاصله یازده متری زد دروازه میهاتویچ را برای دومین بار باز کرد.

درادامه بوناچیچ برای تغییر نتیجه و دایی برای حفظ این نتیجه درترکیب تیم خود تغییراتی ایجاد کردند که البته تاثیر گذار نبود و بازی علیرغم حملاتی که به روی دروازه ها ایجاد شد گلی در برنداشت و پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک تیم ذوب آهن را مغلوب کرد.

جمشید دانش مهر قضاوت این دیدار را برعهده داشت و با نشان دادن کارت زرد به حمید رضا علی عسگری و پیام صادقیان از تیم پرسپولیس و محمدرضا خانزاده از تیم ذوب آهن آنان را جریمه کرد.

به گزارش ایرنا سجاد طوری و مجید ویشگاهی، کمک های دانش مهر دراین بازی بودند.

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۸
کد خبر : 78338
بازدیدها: 417

پاسخی بگذارید »