دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جام حذفی فوتبال

پرسپولیس، نفت را می سوزاند یا می سوزد؟!

danesheroz دی ۱۸, ۱۳۹۱ ۰

یکی از ۲ تیم پرسپولیس و نفت تهران باید برای رسیدن به مرحله یک چهارم، حریف خود را قربانی کند

فردا مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران با انجام یک بازی به پایان می رسد که طبق برنامه تیم های پرسپولیس و نفت تهران مقابل هم قرار می گیرند.

 

۲ تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که پرسپولیس به دلیل لغو بازی اش با گهردورود، یک هفته بیشتر از حریف خود استراحت داشته اما تیم نفت تهران روز شنبه در هرمزگان با آلومینیوم بازی کرده است.

 

شاید نگرانی که ابراهیم زاده برای رویارویی با پرسپولیس دارد تنها به فشردگی بازی ها و خستگی ناشی از این فشردگی برمی گردد و از طرفی این تیم در لیگ برتر هم این روزها با نوسان زیادی روبروست. از طرف دیگر پرسپولیسی که یک هفته بیشتر استراحت داشته، مصمم است تا روند روبه رشد خود را در جام حذفی ادامه دهد و بتواند حداقل ناکامی لیگ را در این جام جبران کند.

 

باید دید که تفکرات ابراهیم زاده و کادر فنی نفت تهران به تفکرات گل محمدی و کادر پرسپولیس می چربد یا برعکس اما آنچه مسلم است یکی از ۲ تیم باید برای صعود به مرحله یک چهارم، حریف خود را شکست دهد. حالا باید دید که آیا فردا پرسپولیس می تواند نفت را بسوزاند یا خودش در آتش نفت سوخته می شود و با جام حذفی وداع خواهد کرد.

 

دیدار پرسپولیس و نفت تهران از مرحله یک هشتم جام حذفی، فردا ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

 

پیش از این قرار بود این ۲ تیم ساعت ۱۴ همین روز در ورزشگاه تختی به مصاف هم بروند که با مخالفت شورای تامین این بازی به ورزشگاه آزادی منتقل شد.

دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۰۷:۱۰
کد خبر : 2833
بازدیدها: 271

پاسخی بگذارید »