دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرداخت ۵۰میلیون تومان به حدادی برای سفر به آمریکا

danesheroz فروردین ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

رییس فدراسیون دوومیدانی :مقرر شده برای دور اول اردویی که حدادی در آمریکا برگزار کرده مبلغ ۵۰ میلیون تومان پرداخت شود .و برای دور دوم که به مدت ۴۵ روز است روزانه ۱۰۰ دلار به اضافه بلیت رفت و برگشت گردد

رییس فدراسیون دوومیدانی افشین داوری در گفت وگو با رادیو جوان در رابطه با گلایه های احسان حدادی که مطرح کرده بود ، از مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک توقع حمایت دارد، توضیح داد : چند روز که ماننده بود سال ۹۱ تمام شود   در جلسه شورای برون مرزی موفق شدیم موافقت شورا برای حضور احسان حدادی در یک اردوی ۴۵ روزه در آمریکا را به دست آوریم و در حال حاضر نیز این دوومیدانی کار در آمریکا به سر می‌برد.

از سوی دیگر با توجه به این که آقای افشارزاده، موافقت کرد کمیته ملی المپیک بخشی از هزینه‌های او را تقبل کند، از امروز پیگیر می‌شویم تا مبلغی که برایش در نظر گرفته‌اند را واریز کنند. قرار است برای دور اول اردویی که در آمریکا برگزار کرده مبلغ ۵۰ میلیون تومان پرداخت شود .

رییس فدراسیون دوومیدانی افشین داوری  تصریح کرد :برای دور دوم که به مدت ۴۵ روز است روزانه ۱۰۰ دلار به اضافه بلیت رفت و برگشت را به حدادی پرداخت کنند.

وی در مورد مربی احسان حدادی افزود : قرار است “ایگور مزوکوف” که حدود ۴ الی۵ سال به عنوان ماساژور در کنارش حضور دارد در این دوران هم به عنوان مربی با وی تمرین کند.

دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۰
کد خبر : 11094
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »