سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پذیرش ذانشجو

پذیرش دانشجو در حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی

danesheroz1 خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
پذیرش دانشجو در حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی

دانش روز: مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز دانشگاه شهید بهشتی گفت: ثبت نام ترم جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهید بهشتی تا آخر تیر ماه ادامه خواهد داشت

 

دانش روز: مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز دانشگاه شهید بهشتی گفت: ثبت نام ترم جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهید بهشتی تا آخر تیر ماه ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام علی صدیقی پاشاکی گفت: حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز دانشگاه شهید بهشتی از بین دانشجویان، کارمندان ، اساتید و فارغ التحصیلان از طریق سایت این مرکز به نشانی http://beheshti.hodat.ir برای سال جاری ثبت نام می کند. وی با بیان اینکه اولویت با دانشگاهیان دانشگاه شهید بهشتی است، افزود: علاوه بر دانشگاهیان دانشگاه شهیدبهشتی از دیگر دانشگاهها نیز پذیرش انجام می شود، متقاضیان برای ثبت نام می توانند از طریق سایت حوزه اقدام کرده و یا به صورت حضوری ثبت نام کنند. مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز دانشگاه شهید بهشتی گفت: متقاضیان پس از ثبت نام گزینش شده و سپس پذیرش می شوند چرا که هرکسی که در این دوره ها شرکت می کند باید یک خروجی هم داشته و بتواند این اطلاعات را به دیگران هم منتقل کند. حجت الاسلام صدیقی بااشاره به استقبال دانشجویان از دروس حوزوی افزود: هرسال ثبت نام ها مهر و آبان‌ ماه انجام شده و دانشجویان بهمن ماه پذیرش می شدند ولی امسال منحصرا دانشجویان زودتر پذیرش شده و کلاس های ترم جدید از مهر ۹۲ آغاز خواهد شد.
منبع:مهر

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۸
کد خبر : 25859
بازدیدها: 193

پاسخی بگذارید »